DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pelerin Giymek

Rüyada pelerin giymek görmek ne anlama gelir?

Rüyada pelerin giymek; kıvrak manevralar yaparak düşmanları alt etmek ve kendisine karşı kurulan tuzakları fark etmek anlamlarına gelen rüya, kişinin çok akıllıca davrandığını, başkalarının gözünü boyayacak kadar iş bilen bir haline geldiğini de alamet eder. Yoktan var etmek ve sıfırdan bir işe başlayıp sonrasında da büyük başarılar elde etmek demek olduğu gibi, insanların hayranlığını kazanacak işler yaparak şöhretli bir isme sahip olmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Pelerin Görmek

Rüyada pelerin görmek; gizlenecek işler yapan rüya sahibinin sürekli tetikte yaşadığının ve bu nedenle de ağır stres yaşadığının işaretidir. Özellikle ailesinin sözlerini dinlemeyen ve onların sözünden çıkan gençlerin başlarına iş açacak girişimlerde bulunmalarının neticesinde bir süre sonra yaptıkları gizli saklı işlerin ortaya çıkmasıyla zor durumda kalacaklarına, ailelerinden ve yakınlarından ciddi uyarılar alarak ikaz edileceklerine alamet eder. Pelerin farklı bir yoruma göre, kişinin bir kimseyi himayesi altına alarak, onu düşmanlarından korumak, maddi açıdan ona destek olmak ve kol kanat germek şeklinde de tabir edilir. Pelerin gören kimseler kendilerinden hiç beklenmeyecek hareketler yaparak herkesi şaşırtırlar. Kişinin yaşamının bir sır perdesine benzediğini ve herkesin merakını uyandırdığını da işaret eder.

Pelerin dikmek; bir işi örtbas etmek için uğraş vermek, yapılan bir ayıbın gizli kalmasını sağlamaya çalışmak ve eşe dosta rezil olmamak uğruna çaba göstermek anlamına gelir. Bir kabahatin ardından kılıf uydurmak, yakın çevreyi ve arkadaşları kandırmak, yalan söyleyerek doğruymuş gibi herkesi inandırmak istemek demektir. Genellikle tasvip edilmeyen işlere bulaşan rüya sahibinin, bir süre sonra köşeye sıkışacağına, aldığı hiçbir önlemin işe yaramayacağını ve giderek daha da çaresiz bir duruma düşeceğini bildirir.

Rüyada pelerin giymek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir