DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Park Etmek

Rüyada park etmek ne anlama gelir?

Rüyada park etmek; iş temposunun artacağı yoğun bir döneme giren bu kimse, bir süreliğine deyim yerindeyse kendisine vereceği kafa izni, yani tatil amaçlı bir seyahate çıkması olarak yorumlanır. Çalışma hayatında hırslı ve çok azimli olması sebebiyle ailesini ve çevresindeki sevenlerini ihmal eden kimseye işaret eder. Bazen de çevresindeki insanlarla olan ilişkisine, daha fazla özen göstermesine ve onlarla arasındaki diyaloğunun daha sağlıklı olması için göstereceği çabaya rivayet edilir. Araba park etmek çalışma hayatında saygınlık ve itibar kazanmak adına, gireceği zorlu işlerde üstün başarılar elde etmeye ve takdire şayan kazançlara işaret eder.

Evli birinin arabayı geri geri park etmesi; eşleri tarafından sürekli gözetim altında olmalarına ve aşırı derecede kıskançlık sebebiyle, ilişkilerinde bir süre zedelenme yaşayacaklarına delalet eder.  

Başkasının arabasını park ettiğini görmek; o kimseden alınacak emanete, bir sır duymaya işaret eder. Yeni sorumluluklar sahibi olacak olan bu rüya sahibi için ve çocuk sahibi olmak isteyenler için, haber niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Arabayı Park Ettiği Yeri Unutmak

Arabayı park ettiği yeri unutmak; rüya sahibinin sabrı ve azmi sonucunda iş hayatı öncelikle olmak üzere, övgü dolu sözler işitmesine ve çevresindeki insanların takdirini almaya yorumlanır. Azim ve sabır ile beklediği ferah, parlak bir geleceğe, başarılı günlere de rivayet edilmektedir.

Arabayı park ettiği yerde bulamamak; hayatında yeni düzen kuran bu rüya sahibi, deyim yerindeyse hayatında her şey alt üst olacağına ve yerine oturtmaya çalıştığı hiç bir şeyin yerinde durmayacağına işaret edilir. Bir an önce kendisine tekrardan yeni bir yaşam kurması ön görülmektedir.

Ayrıca rüyada park yeri aramak tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada park etmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir