DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pardesü Giymek

Rüyada pardesü giymek ne anlama gelir?

Rüyada pardesü giymek; pardesü giydiğini gören kişinin hayalleri gerçekleşecek demektir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında büyük sürprizler, müjdeli haberler ve hayırlı gelişmeler olacağı anlamına gelir. Şansın, bereketin ve kısmetin de bu süreçte hep açık olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Pardesü Almak

Pardesü almak; rüya sahibinin isteği doğrultusunda birkaç kişi ile bir araya gelerek bir iş yapacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin teklifi ile bir araya gelecek ve birbirine olan güvenleri konusuna şüpheleri olmayan kişilerin aynı görüş üzerinde birleşerek bir işe koyulacağı anlamına gelir. İşin sonu hayırlıdır.

Rüyada pardesü görmek; iyiliğe, güzelliğe hayra ve zenginliğe delalet eder. Rüya sahibinin çok bereketli bir dönem geçireceği, hayatının da kolay ve iyi şekilde ilerleyeceği anlamına gelir. Dertlerin, sıkıntıların ve borçların azalması, rüya sahibinin umutlu ve keyifli olması şeklinde tabir edilir. Pardesü görmek, rüyayı gören kişinin hayatının en güzel günlerinin yaşanacağı, imkansızlıkların biteceği ve işlerin hafifleyeceği şeklinde yorumlanır.

Siyah pardesü görmek; rüya sahibinin kendisine duyduğu öz güvene işaret eder. Kişi, bu sayede kafasındaki planları ve projeleri dışarıdan gelen olumsuz yorumlardan hiç etkilenmeden gerçekleştirme cesaretine de sahip olacak demektir.

Pardesü kaybetmek; kişinin yaşayacağı hayal kırıklığı ve hüsran olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin güvendiği bir kimseden yana darbe yemesine ya da garanti gözüyle baktığı bir iş konusunda yanılmasına ve bu nedenle de çok üzülmesine delalet eder.

Ayrıca rüyada pardesü görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada pardesü giymek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir