DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pazu Görmek

Rüyada pazu görmek ne anlama gelir?

Rüyada pazu görmek; kişinin güç elde edebileceği bir işe sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak aşırı inatçı kişilere karşı mücadele vereceğini ve istediğini elde etmek için işin peşini bırakmayacak olan kişinin eninde sonunda hedefine ulaşacağını bildirir. Bu rüyayı görenler çok iyi hitabet sanatçısı olurlar ve başkalarının düşüncelerinden etkilenmeden, kendi bildiğinin peşi sıra gitmenin de tabiridir. Kimseye çok fazla güvenmeyen rüya sahibinin her zaman insanlarla arasına mesafe koyduğunu ve açık kapı bıraktığını, bu şekilde riskleri en aza indirdiğini gösterir. Büyük felaketlerden ya da sıkıntılardan uzak bir hayat yaşanacağını ifade eder. Daha çok para kazanarak elde edilen mevkinin de yükseleceğini, kişinin mal varlığını artırarak ismini çok daha başarılı ve kıskanılan biri haline getireceğini de ifade eder. Pazu gören kişi eşini ve ailesini herkesten kıskanır ve zaman zaman baskıcı bir tavır içine girerek istemsiz şekilde kalp kırabilir.

Rüyada Pazu Yapmak

Rüyada pazu yapmak; pazulu kollara sahip olduğunu gören kişiler manevi değerlerine çok önem vermedikleri için bir süre sonra ilişkilerinde ciddi sorunlar yaşarlar. Özellikle sıkıntılı durumlarda olayların derinine inmek konusunda sorun yaşayan rüya sahibinin yüzeysel değerlendirmelerinin, sorunun ilerleyen zamanlarda yeniden karşısına çıkmasına neden olacağını bildirir. Gösterişe, parayla alınabilecek her şeye duyulan sempatinin öne çıktığı günleri de ifade eden rüya, kişinin her zaman cesaretli olduğunu, hatta kendisine zarar verebilecek ortamlara ve olaylara dahi balıklama atladığına da alamettir. Sevilen kişilere karşı baskı uygulamak, duygularında aşırı bencilce davranmak anlamlarına da gelir.

Pazularını zayıflamış görmek; kuvvet kaybı yaşanacağını bildiren rüya, bir hastalık nedeni ile kilo vermenin, halsiz ve bitkin hissetmenin, fiziki güçten yoksun kalan rüya sahibinin sosyal yaşantısının da etkileneceğinin işaretidir.

Rüyada pazu görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir