DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pire Öldürmek

Rüyada pire öldürmek ne anlama gelir?

Rüyada pire öldürmek; kişinin yakınında olmasına rağmen, aslında düşmanca hisler besleyen ve sürekli ileri geri konuşarak, rüya sahibini kötülemeye çalışan birinin deşifre olacağına alamettir. Haneye girip çıkan, ailenin sırlarına vakıf olan ve güvenilir olduğu düşünülen bu kişiden dolayı yaşanacak hayal kırıklığına da tabir edilir. Pire öldürdüğünü gören kişi, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere ders verecek nitelikte bir başarı elde eder ve herkesi kendisine hayran bırakır. Önyargıları kırmak, kendisinden beklenmeyen başarılar elde etmek, dereceye girmek ve sınavlarda iyi sonuçlar elde etmek manasına da gelir.

İlaçla pire öldürmek; kişi evinde pire olduğunu görüp, evini ilaçlamak suretiyle pireleri öldürürse, aile içindeki maddi açığı kapatır veya kişiyi sürekli maddi olarak sömüren akrabalarla ilişkilerini keser. Genellikle maddi açıdan rüya sahibini kullanmak isteyen bir kimseye işaret eder ve bu kişinin fark edilmesiyle birlikte tedbirler alınacağının da tabiridir. Kömürlük veya iş yeri gibi mekanları ilaçlayarak pire öldürmek ise, sosyal hayatta kişinin arkasından konuşmak suretiyle sürekli düşmanlık yapan kişilere gereken dersin verileceği, bazı maddi kayıplar yaşansa da ruhsal açıdan çok daha iyi bir duruma gelineceğini ifade eder.

Rüyada Hayvandaki Pireyi Öldürmek

Hayvandaki pireyi öldürmek; kişiden istenen yüklü bir borca ve hiç hesapta yokken çıkılacak problemli bir yolculuğa alamettir. Uzun sürecek bir çözüm sürecine de alamet olan rüya, anne ve babasına karşı gelen, onların sözlerini dinlemeyip, burnunun dikine giden ve başını belaya sokan haylaz bir erkek çocuğuna da delalettir.

Ayrıca rüyada pire görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada pire öldürmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Günaydın efendim bugün rüyamda kızımın başında bit aradığımı gördüm.Ama 2,3 tane pire buldum.Ve öldürdüm sizce anlamı nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir