DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pegasus Görmek

Rüyada pegasus görmek ne anlama gelir?

Rüyada pegasus görmek; bir kimse uçan bir at,yani pegasus görürse, umutla beklenen günlerin yaklaşmasına ve muradının hasılına, eğer hasta ise şifa bulmaya işaret eder. Bazen de kanatlı uçan at görmek gizli bir keşfe ve ilme ve yahut ilim irfan sahibi bir kimse ile dostluk kurmaya tasvir. Pegasus kanatlı bir at gören ve bu at ile eğer konuşuyorsa, ve ata binip geziyorsa, bulunduğu sıfatlardan farklı bir sıfata geçeceğine ve ilim, irfan, izzet ve ikram sahibi dostluklar kuracağına, hayırlı iş kapılarının kendisine açılacağına tasvir edilir. Pegasus görmek, iyi bir eş, bazende hayırlı bir iş, bol kazanç, Uzaktan bir pegasus görmek, isteklerinin gerçekleşmesine zaman olduğuna,

Rüyada pegasusa binip uçtuğunu görmek; rüyayı gören zengin olur, bahtı kısmeti açılır, şansı kısmeti artar, denilmiştir. Pegasusa binmek, izzet ve ikrama, eli bol, zengin bir hanıma, atı uçarken görmek, hayırlı bir yolculuğa ve umduğuna ermeye delalet der. Atın kanatları olduğunu görmek ummadık bir mirasa ve murada işarettir. Pegasus atına binip dönmediğini görmek, bu kimse dikkatli olmalı, kazalara karşı temkinli olmalıdır diye yorumlanır.

Rüyada pegasus görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda pegasus yazısı görüyorum. Pegasus diye bir yere atandım diyorum. Pegasus hangi şehire bağlı diye düşünüyorum. Yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir