DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Balgam Görmek

Rüyada balgam görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada balgam görmek; durağan bir yaşam şeklinde tabir edilir. Her bir işin her gün olağan şekilde sürüp gideceğine, günlük hayatta kayda değer her hangi bir değişikliğin yaşanmayacağı, hayatın durağan, heyecansız, keyifsiz sürüp gideceği anlamına gelir. Yani, deyim yerindeyse ne kısalıp, ne uzamak durumunda olmak şeklinde açıklanır. Rüya sahibi, ne ilerine de geri gitmeksizin aynı şartlarda yaşamayı sürdürecektir, hayatında bu aralara bir yenilik olmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada balgam tükürdüğünü görmek; kişi maddi zarara uğrayacak ve bütçesinde meydana gelecek olan açık nedeni ile uzun süre kendini toparlayamayacak demektir. Planda olmayan harcamalar yapmaya bu nedenle de elindekini bitirip zor durumda kalmaya tabir edilir.

Rüyada balgam kusmak; musibet ve bela anlamına gelir. Rüya sahibinin zor durumda kalacağı, sıkıntıdan tırnaklarını yiyip, uykusuz geceler geçireceği günlerin yaklaştığına delalet eder. Muhtemel bir sağlık sorununa işaret ettiği de söylenir.

Rüyada balgam yuttuğunu görmek; kişinin geliri artacak bu sayede de daha fazla dünya malına sahip olacaktır. Güzel gelişmeler, hayırlı kısmet, bol şans, bereket ve nimet anlamına gelir.

Rüyada balgam çıkardığını görmek

Rüyada balgam çıkardığını görmek; rüya sahibi için güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine ve geçim derdinin kalmayacağına delalet eder.

Rüyada balgam görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir