DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek ne demek ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada parmaklık görmek; kapana kısılmak manasına gelir. Tuzağa düşmek ya da düşürülmek şeklinde de yorumlanan rüya, kişi için bir uyarı olarak da görülmelidir. Çok yakın biri tarafından manevi yönden dolandırılmanın dışında, kişinin bugüne kadar biriktirdiği parada gözü olan birini de temsil eder. Hayra yorulmayan rüya özgürlüğün sona ermesine neden olacak çok büyük bir hata yapılacağına ya da kaza sonucu bir başkasına önemli hasar verileceğine, düşüncesizce yapılan davranışlar yüzünden bir anda pek çok düşman edinmeye de tabir edilir. Maddi sorunlara, tazminat ödemeye, resmi makamlardan gelecek ceza bildirimlerine, vergi borcuna, davası olanların kayıplar yaşayacaklarına da delalettir. Mutlu hayatı olan kimselerin beklenmedik şekilde tersine dönen bir hayat sürdürecek olmalarını da işaret eder.

Parmaklıklar arkasında olduğunu görmek; esaret yaşamak, hapse düşmek, kötü bir evlilik nedeniyle tüm arkadaşlarıyla ve sosyal ilişkileriyle bağını koparmak manasına geldiği gibi, evli kimselerin aileleri ile aralarında yaşanacak olumsuzlukların bir süre sonra tamamen kopma noktasına geleceğini de bildirir. Hüküm giymek veya süren bir davanın aleyhte sonuçlanması sonucu kişinin geçici de olsa ceza alması anlamına gelir. Pek çok talihsiz olaya ve şanssızlığa yorumlanan rüya, hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalacak olan kişinin fiziksel olarak yaşadığı mağduriyet sonucunda psikolojik olarak da çöküntü içine gireceği mesajını verir.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Demir parmaklık görmek; rüya sahibinin zor bir hayatı olacağına ve yaşamının sürekli mücadele etmekle geçeceğine işaret eder. Çok ağır şartlarda, uzun saatler çalışmaya, ayakların ve ellerin nasır tutmasına, belin bükülmesine ve saçların ağarmasına işaret eder. Rüya sahibinin ekmeği tabir yerindeyse aslanın ağzından değil midesinden aldığına, çok meşakkat çektiğine ve zahmet girdiğine rivayet edilir. Buna rağmen, kişinin elindekilerle yetinen, küçük şeylerle mutlu olmayı bilen kimse olması sayesinde huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına alamet eder.

Demir parmaklıklı kapı görmek; toplumu düzenleyen, insanların arasındaki ilişkileri yöneten ve onları disiplin içinde tutan yönetimin o yerde üstün olduğuna ve adaletin er ya da geç yerini bulacağına işaret eder.

Rüyada parmaklık görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir