DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, İslam fıtratına ve bu yaratılışa uygun davranmaya, zahmetsizce kazanılan dünyalığa delalet eder. Rüyada erkek ya da kadının memesinde süt olduğunu görmesi mal biriktirmeye, iki memeden de süt akması talihin açılmasına yorumlanır.

Rüyada insan sütü bazen hapse, emen ve emziren için sıkıntıya yorumlanır. Bir kadını emmek mal ve kazanca, hastanın bir kadını emmesi şifa bulmaya, kadının sütünü birine emzirmesi kendisi için zahmet ve sıkıntıya, at sütü devlet yönetiminden mala ya da üst seviyede birinin sevgisine, diğer hayvanların sütleri sağıldığı miktar kadar güzel rızka delalet eder.

Rüyada süt kabı zengin ve bilgin bir kimseye, rızka, bu kap bakır ve sütü bozan cinsten olursa malda noksanlığa, süt sağmak hileye delalet eder.

Rüyasında süt işlediğini gören bir erkek için bu rüya, iş yaşamında korkak davranması ve yeterince tecrübeli olmadığı için para kaybedeceğine işaret eder. Orta yaşlı birisi için bu rüya zor bir işe sahip olduğunu ve başarılı olmak için mücadele etmesi gerektiğini belirtir. Olgun bir kadın içinse beklenmedik ve çok mutlu edecek bir misafirin geleceğine yorumlanır.

Rüyada süt sağdığını görmek, para kazanacak yolların bulunacağına işaret eder. Rüyada süt içmek mutluluğun ve başarının işaretidir, süt dökmek, yakın bir arkadaşınızın yüzünden zarara uğrayacağınızı bu duruma çok üzüleceğinizi işarettir.

Rüyada süt içmek, çok hayırlıdır. Mutluluğun ve başarının işareti olan bu rüya, aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın da habercisidir. Rüyada süt görmek helal mal, mülk, kazanç, kısmettir. Bekar kimseler için evlilik olarak da yorumlanır.

Bazı tabircilere göre; süt, taze ve tatlı olursa malın çokluğuna ve dindarlığa, ekşi ve bozuk olursa, noksanına delalet eder. Sütün taze peynir olduğunu ve onu yediğini gören kimse, helal mala ve rızka sahip olur. Bir kadının bir erkek üzerine süt dökmesi o adamın tutuklanacağına işaret eder. Rüyasında bir hayvan sağdığını ve memeden süt yerine kan aktığını gören, hükümetin emirlerine aykırı hareket eder.

Rüyada kendi memesinden süt içtiğini gören kimse, kendi kazancına hıyanet eder. Bir kadının memesinden sütün su gibi aktığını görmek, hayır ve nimetin çoğalmasına delalet eder. Beygir sütü içtiğini görmek, hayra ve büyüklere yaklaşmaya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir