DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada sevgiliyi görmek, sevindirici bir haber alınıp, sevilen bir kişiyle uzun süre sonra yeniden karşılaşılacağına delalettir. Kız veya erkek sevgili görmek aynı zamanda kişinin evleneceğine ve mutlu bir yuva kuracağına da delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar değil ise eşi ile arasında yeniden aşk tazeleyecekleri romantik günler yaşayacaklarına da yorumlanabilir. Rüyada görülen sevgili gülümsüyor ise iyi bir habere, somurtuyor veya ağlıyor ise rüya sahibinin hayatındaki kişi ile geçici bir dargınlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyle Ayrılmak

Göğüs bölgesi ile ilgili bir hastalık yaşanacağına ve bu nedenle işlere ara verileceğine delalet eder. Maddi kayıplar ve sağlık sıkıntıları nedeni ile kişinin aile düzeninin değişip, geçim sıkıntısı yaşayacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, aile büyükleri ile itilafa düşmeye yorumlanır. Rüyada sevgiliden ayrılmak, işini ve sevdiğini kaybetmeye de yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyle Tartışmak

Tersine yorumlanan bir rüyadır ve rüya sahibinin sevdiği insana tüm zorluklara rağmen kavuşacağına ve dünya evine gireceklerine işarettir. Bazı yorumlara göre ise, evli kişilerin evlenmeden önceki hayatları ile ilgili bir sorunla yeniden karşılaşıp huzursuzluk yaşayacaklarına da yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir