DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüyada parfüm sıkmak ne anlama gelir?

Rüyada parfüm sıkmak; rüyayı gören kişinin, her zaman aynı hayatı yaşamaktan sıkıldığına, hayatını değiştirmek için büyük ve kararlı adımlar atacağına, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına alamet eder.

Parfüm sıkıldığını görmek; iş hayatında çok farklı bir yol izleyen ve kendisine yeni bir hayat kuran rüya sahibinin, birlikte olduğu kişinin, çok istemesi üzerine yeniden bir değişikliğe gideceğine, bu sayede çok daha iyi bir hayata sahip olacağına ve mutlu olacağına yorulur.

Birine parfüm sıkmak; aile hayatında ya da sosyal hayatta çok sevilen birisinin, kendisini ve hayatını değiştirmek için rüyayı gören kişiden yardım isteyeceğine, rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına ve her türlü desteği sunacağına yorumlanır.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak; dünyevi, zevklere ve mutluluklara işarettir. Güzel bir parfüm koklayan kimse dünya zevklerini tadar ve mutlu bir hayat sürer. Kötü kokulu bir parfüm koklamak size uygun olmayan birini seveceğinize veya evleneceğinize işarettir. Kötü bir parfüm sürmek hayırsız olaylara ve faydasız ilime delalet eder. Parfüm süren kimse, gizli bir olayı açığa çıkarır veya bu rüya size söylenecek bir sözün ya da dedikodunun habercisidir. Bileğine sürdüğü parfümü koklayan, hayırlı bir mal kazanır.

Parfüm almak; farklı şekillerde yorumlanır. Parfüm genellikle güzel kadının sembolüdür. Bu nedenle rüyasında parfüm alan kişi eğer bekarsa evlenir, evli işe eşi ile hoş bir geçimi olur. Alınan parfüm güzel kokmuyorsa dışı güzel ama içi kötü olan bir kadınla ilişkiye girmek anlamına gelmektedir. Güzel kokulu parfüm ise güzel aynı zamanda karakter olarak da iyi, ahlaklı bir kadının sembolüdür. Güzel koku daima iyi ve güzel ahlak olarak adlandırılır. Rüyasında parfüm satın alıp daha sonra şişenin kırıldığını görmek, sevgilinizle aranızda çıkacak problemlerin göstergesidir. Güzel şişeli parfüm satın almak genellikle dış görünüşe önem verdiğinizin bu nedenle ileride bazı üzüntüler yaşayacağınızın habercisidir.

Ayrıca rüyada parfüm görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada parfüm sıkmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir