DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pavyon Görmek

Rüyada pavyon görmek ne anlama gelir?

Rüyada pavyon görmek; kişi için pek çok hayırsız işin ortaya çıkacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına alamettir. Hayra yorulmayan rüya, aynı zamanda illegal işlerle uğraşıldığına dair bilgi verir. Kişinin kendisinin veya aileden birinci dereceden yakınlarının kumar borcu söz konusu olabilir veya kişi elindeki tüm parayı yanlış yollarla harcadığı için zor durumda kalır. Evli kimselerin ailelerine gereken önemi vermedikleri gibi, bir de şiddete eğilimli davranmaları neticesinde eşlerinin ailesi tarafından ikaz edileceklerine, davranışlarını düzeltip, sorumluluk almazlarsa evliliklerinin biteceğini de bildirir. Pavyon gören kimseler İslami açıdan hiçbir dini kurala uymayan insanlardır ve günah dolu bir hayatları vardır. İnayet bulabilmeleri için bir an önce içinde bulundukları her türlü kötü ortamdan uzaklaşmaları ve Allah’a yalvarıp, sığınarak af dilemeleri gereklidir.

Pavyonda eğlenmek; kötü arkadaş çevresi yüzünden kişinin istemediği durumlara maruz kalmasına, yalanlar söyleyerek kendisine güvenen kimseleri büyük hayal kırıklığına uğratacağını, emeğini ziyan edeceğini ve ailesinin rızkını başkalarına yedireceğini bildirir. Günah işlemek ve hırsızlık yapmak anlamına da gelen rüya, eldeki malların har vurup harman savrulması yüzünden bir bir eksileceğini, kişinin ilerleyen günlerde ciddi mali sıkıntılar yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Pavyon Sahibi Olmak

Rüyada pavyon sahibi olmak; çok para kazanan kişilerin hayat standartlarının yükselmesini kötüye kullanacaklarını, yoksul insanları aşağılayacaklarını ve zamanla çevrelerinde sağduyu sahibi, iyi niyetli kimse kalmayacağını, yalnızca çıkarları için kendisiyle görüşen insanlarla beraber olmak yüzünden üzüntü duyulacağını bildirir. Rüya sahibinin çok fazla hata yapacağını, geri dönmek istediğinde ise geç kaldığını anlayarak pişmanlık duyacağını tabir eder.

Ayrıca rüyada pavyona gitmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada pavyon görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir