DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pantolon Almak

Rüyada pantolon almak ne anlama gelir?

Rüyada pantolon almak; bu rüya cömert bir adama delalet eder. Pantolon satın alan kişi dürüst bir idarecinin emrinde çalışmaya başlar. Yine karşınıza çıkacak iyi bir nasip, sıkıntı ve zahmet olmadan elde edilen mal, güç ve kuvvet anlamlarına da gelmektedir. Farklı yoran alimler bu rüyayı sıkıntıya düşmek, tasalanmak, üzülmek ya da iş hayatında zorlukla karşılaşmak olarak yormuşlardır.

Kot pantolon aldığını görmek; rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında kazandığı başarılar sayesinde artık daha rahat bir şekilde adımlar attığına, aile hayatında huzuru ve sevgiyi bulduğuna, çok mutlu olduğuna ve eşine sürekli yeniden aşık olup onu çok sevdiğine rivayet eder.

Mavi pantolon almak; hayal edilen bir işe ve eşe kavuşmak demektir. Müjdeli güzel haberlerin geleceğini haber veren rüya, huzur içinde geçen, kişiyi mutlu eden günlerin de işaretidir. Yaşlılar için hastalıklardan uzak, sevdikleriyle geçirecekleri bir hayatın işaretiyken, genç kişiler için geleceğin çok parlak olacağına müjdedir.

Rüyada Siyah Pantolon Almak

Siyah pantolon almak; sıkıntıya ve zorluklara, güç gerektiren işlerde çalışmak suretiyle sağlık açısından sorunlar yaşamaya delalettir. Siyah pantolon hayra yorulmaz ve kişinin ruhsal bir bunalım yaşayacağını da bildirir. Kötü aşk hikayeleri yaşayan kişinin evlenmeyeceğine ve ailesini de kaybettikten sonra tek başına güçlük içinde yaşayacağına, hayata küseceğine de tabir edilir.

Rüyada pantolon almak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir