DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek ne anlama gelir?

Rüyada parfüm görmek; kişinin hayatının oldukça romantik ve duygusal bir döneme gireceğine, bu nedenle de yoğun bir ilişki trafiği yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi bu romantik dönemde biraz hovarda, biraz hercai olacak, hızlı ama keyifli günler geçirecek demektir. Bu dönem rüya sahibi için sürekli değil, gelip geçici bir dönemdir. Rüya sahibi bu dönemde büyük keyif alacak, bu dönemin tadını doyasıya çıkaracaktır.

Parfüm şişesi görmek; rüya sahibinin dikkatini çekecek ve kendisini cezp edecek bir olayla karşılaşmasına ve merakını gidermesi için o olayın peşine düşmesine işaret eder.

Rüyada Parfüm Hediye Almak

Rüyada parfüm hediye almak; rüya sahibi için yapılacak olan çöpçatanlık anlamına gelir. Rüya sahibi aşık olduğu kişiye ilanı aşkı büyük bir jest aracılığıyla yapacak ve birilerinden bu konuda yardım isteyecek diye tabir edilir.

Parfüm satmak; parfüm satan kişi eğer kadınsa çok kısa bir süre içerisinde zengin ve her şeyiyle istediği gibi bir erkekle evlenir. Bu rüya dünya hayatının süslerine ve zevklerine de işarettir. Böyle bir rüyayı gören kişi, kendisini tamamen dünyevi olana, dünyevi zevk ve eğlencelere kaptırır. Aynı zamanda evlilik, nişan gibi organizasyonlar anlamına da gelir. Hoş kokulu parfümler satmak ahlakınızla herkesin dikkatini çektiğinizin ve çevrenizdeki kişilerin size imrendiğinin göstergesidir.

Parfüm dökmek; iyi olan ya da hayırlı olan şeylerde delalet etmez, bilasik kötü haber tellalcısıdır. Rüya sahibinin çok sevdiği kişinin acısını görmesine ve onsuz kalmasına yorulur. Rüya sahibi için dayanılması çok zor bir acı ve büyük bir kayıp olarak yorumlanır.

Ayrıca rüyada parfüm sıkmak tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada parfüm görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir