DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Park Görmek

Rüyada park görmek ne anlama gelir?

Rüyada park görmek; rüya sahibinin kendisinden küçük olan kişilere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibinden yaşça küçük olsalar bile akıl anlamında kendisine denktirler ve rüya sahibi bu kimselere hiç tereddüt etmeden sırrını söyleyebilir ya da derdini açabilir diye tabir edilir. Rüya sahibi olan kişi için yaşça küçük olsalar bile kalben büyük ve güvenilir kişilerin varlığı şeklinde açıklanır.

Parkta oturmak; rüyasında parkta oturduğunu gören kişi, kendisini kara kara düşünmek zorunda bırakacak, çok zor bir durumun içine düşecek demektir. Rüya sahibinin bu karmaşık durumdan kurtulması bir hayli zaman alacağı gibi kendisini de çok yıpratacaktır.

Rüyada Parkta Gezmek

Rüyada parkta gezmek; parkta gezdiğini gören kimse, başkalarına göre saçma ve anlamsız olan bir karar alacak ve bunu uygulayacaktır. Rüya sahibinin bu kararı, kendisini değil onu küçümseyen kişileri mahcup edecektir diye yorumlanır.

Parkta yürümek; rüya sahibinin kendisi için çok iyi niyetleri ve temiz duyguları olan bir kişinin çevresinde dönüp durduğuna ama rüya sahibinin bu durumun henüz farkına varmadığına işaret eder. Bu kişinin rüya sahibinin kaderindeki kişi olduğu yorumu yapılmaktadır.

Lunapark görmek; rüya sahibinin heyecana olan düşkünlüğüne işaret eder. Kişinin eğlence konusunda çocuklardan geri kalmadığına, bulduğu her fırsatta kendisine zevk veren şeylerle meşgul olduğuna tabir edilir.

Yeşil park görmek; yeşillikler içinde bir park görmek rüya sahibinin uzun, sağlıklı ve zenginlik içinde bir hayatı olacağına delalet eder. Rüya sahibi lüks ve rahatlık içinde herkesi kıskandıracak kadar güzel bir hayat sürecektir.

Parkta sallanmak; rüya sahibinin hızlı, kısa ama dolu dolu yaşayacağı ve unutamayacağı bir yaz aşkına delalet eder.

Rüyada park görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir