DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Paraşütle Atlamak

Rüyada paraşütle atlamak ne anlama gelir?

Rüyada paraşütle atlamak; rüyasında paraşüt ile atladığını gören kişinin rüyası, hiç beklemediği bir anda kendini hiç bilmediği, tasarlamadığı ve planlamadığı bir işin içinde bulacağına delalet eder. Rüya sahibi, bir tesadüf sonucu ya da hasbel kader, kendini bir görüşmenin ortasında bulabilir.

Paraşütle uçtuğunu görmek; paraşütle uçtuğunu gören kişi, keyifli günler geçirecek, yaşadığı stresi atacak, kafasını dinleyip deşarj olacaktır diye yorumlanır. Dertlerin yükünden kurtulmaya, ferahlık ve esenlik bulmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel ve mutluluk verici değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Paraşütün Açılmaması

Rüyada paraşütün açılmaması; bir kimse rüyasında bir paraşüte biner ve o paraşütün açılmadığını görürse eğer, inandığı yoldan ayrılır. Rüya sahibi doğru bildiği yolu bırakacak, hiç bilmediği yeni yollara sapacak fakat seçimleri konusunda hataya düşüp bir hayli zor günler geçirecek demektir.

Ayrıca rüyada paraşüt görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada paraşütle atlamak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir