DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada İltihap

Rüyada iltihap görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada iltihap görmek; pek de iyi şekillerde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına neden olacak bir takım sorunların baş göstereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin meslek hayatındaki verimliliğin düşmesine bu durumun özel hayatını da etkileyerek kişiyi mutsuz etmesine yorulur. Kişi, emeklerinin karşılığını istediği gibi alamayacaktır diye yorumlanır.

İltihap sıkmak; bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıktığı iltihabın patlayarak akması, dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde rahatlığının da yerine geleceğine tabir edilir. Fakat rüya sahibinin sıktığı iltihabın patlamaması durumunda çektiği sıkıntı ve zahmetin uzayacağına işaret eder.

Rüyada İltihap Akması

Rüyada iltihap akması; çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü günlerin artık son bulacağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve kazancının da çoğalacağına rivayet edilir.

İltihap kusmak; rüyayı gören kişinin yaptığı bir hatanın farkına varacağı ve el açıp Allah’tan af dileyeceği ve tövbekar olacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin doğru yolu bularak içine düştüğü yanlışı bir daha tekrar etmeyeceğine ve bunun kendisine iyi bir ders olacağına alamet eder.

İltihap akıtmak; rüya sahibinin içine düştüğü çıkmazdan kurtulmaya çalıştığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılardan bunaldığına ve tüm enerjisini kurtuluşu bulmak için kullandığına işaret eder. Kişi yakın zamanda feraha erecek ve düze çıkacak demektir.

İltihap temizlemek; rüyayı gören kişinin şansının yaver gitmesi sayesinde hayatının yoluna girmeye başlayacağı, başarılarının artacağı, kısmetinin çoğalacağı yaşamına bolluğun, bereketin ve mutluluğun hakim olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri arkasında bırakacağına ve unutacağına tabir edilir.

Rüyada iltihap görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir