DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Görmek

Rüyada insan görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada insan görmek; türlü şekillerde tabir edilebilir. Bir tek insan görmek, rüya sahibinde gözü olan yani kişini namusuna göz dikmiş, kendisini hayal eden, düşünen ve isteyen bir kimsenin varlığına tabir edilir. İki insan görmek, güvende olmaya, kazadan ve beladan korunmaya, gereksiz düşüncelerden kurtulmaya işaret eder. Üç insan görmek, rüya sahibinin günaha girme fikrine yakınlaştığına yorulur. Rüyanın kesin yorumu, nasıl görüldüğüne bağlı olarak yapılır.

İnsan gölgesi görmek; koruma altında olunduğunu gösterir ve aile üyelerinden birinin kişinin her yaptığını izlediğini, onu takibe aldığını, hayatıyla yakından ilgilendiğini ifade eder. Genellikle kişi için hayırlı bir durumdur ancak bazı yorumcular insan gölgesin rüyayı gören kişinin kuşkularla dolu bir hayat sürdüğünü, çevresindeki insanlara güvenmekte zorluk çektiğini söylerler. Tanınmayan bir erkeğin gölgesini görmek iş dünyasında rakiplerin olması ve bu kimselere yardım eden, gizli kapaklı işler çeviren insanların varlığına yorumlanır. Bir kadının gölgesini görmek evli kimselerin eşleri sayesinde hayatlarını düzene oturtacaklarını ve bu sayede işlerini yoluna koyacaklarını bildirir. Çalışan bir bayanla evlilik yapmak anlamına da gelir.

Birden fazla insanın gölgesini görmek; rüya sahibinin kuruntularının artacağı bir dönemden geçeceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına da delalet eder.

Rüyada insan kesmek

Rüyada insan kesmek; bir kimse rüyasında bir insanı kestiğini görürse ona çok kaba davranacağı, hakaret edeceği, günahına gireceği ve kalbini kıracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin anlayıp dinlemeden, hırsla ağzına geleni söyleyip, zehir zemberek laflar edip, bir kişiyi çok üzeceğine ve inciteceğine işaret eder.

Rüyada insan görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir