DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Elti ile Kavga Etmek

Rüyada elti ile kavga etmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada ellti ile kavga etmek; rüya sahibinin içinde bulunduğu zor duruma karşı bir çare bulamadığına ve bu nedenle işin içinden çıkamayarak daraldığına işaret eder. Rüya sahibi bazen sorunlardan o kadar çok bunalıyordur ki sanki nefes alamıyor da boğuluyormuş gibi hissediyordur.

Elti ile konuşmak; rüya sahibinin aile bireylerinden biri ile yıllardan beri süre gelen bir küslüğü ortadan kaldırmasına ve yeniden barış elini uzatmasına yorulur. Rüya sahibi bundan sonrası için, tüm ikili ve sosyal ilişkilerinde barışçıl olmayı felsefe edinecek demektir.

Rüyada Eltisini Dövmek

Rüyada eltisini dövmek; rüyayı gören kişinin bir hayır işi yapacağına, sadaka ya da zekat vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin hak yolunda iyi birşeyler yapmaya niyetlendiğine, bu doğrultuda hareket ettiğine, bunun heyecanı ve telaşı içinde olduğuna rivayet edilir.

Ayrıca rüyada elti görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada elti ile kavga etmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir