DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Hapishaneye Girmek

Rüyada hapishaneye girdiğini görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Kişi rüyasında, hapiste bulunduğunu görmüş ise, sorunlara çözüm bulacağına, sevinip mutlu olacağına işarettir. Bazı tabirciler hapis olmayı, belaya ve mutlu olamamaya yorumlamışlardır. Onlara göre hapishane ve hapis kalmak hayra işaret değildir. Suç işlediğinizi ve ceza alarak hapishaneye düştüğünüzü görmek, işinizden ayrılmaya veya kovulmaya tabir edilmektedir.

Rüyanızda polis memuru tarafından kelepçelenerek, hapse götürüldüğünüzü görmek, iftiraya uğramaya delildir. Kelepçenin çıkarıldığını görmek, iftiradan sonra gerçeğin anlaşılacağına tabir edilmektedir. Hapisten çıktığınızı ya da tahliye olduğunuzu görmek, kendinize yeni bir yaşam tarzı çizeceğinize yorumlanmaktadır.

Bazı rüya tabircilerine göre; hapishaneye düşmek; rüya sahibi davada, savaşta veya münakaşa ediyorsa muzaffer olmaz. Hapishaneye düştüğünü görmek, darlık, dargınlık ve hatalar işlemeye ve bazen de pişmanlık duyacağınız işlere delalet eder.

Rüyada hapishaneye girmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum

  1. Rüyamda bir kadına para verip kendi yerine ceza evine yolladım fakat o içeriyi gördükten sonra geri çıkıp benim ona yerime girmesi suçu kabul etmesi karşılığında para aldığını söylemesini istediğimi itiraf edip çıkmasıyla sonuçlandı tam ben tutuklanırken uyandım ne anlama geliyor yadımcı olurmusunuz teşekürler

  2. Rüyamda kendimi tek hücrede görüyordum sonra birisi gelip bana patates verdi neyse beni çıkartılar bir saatline hapisanede geziyordum ve arkadaşımı gördüm onla beraber kantin gibi yere gittik orada arkadaşım kantinciyle tartıştı neyse sonra balkon gibi yere çıktım annemi gördüm sonra ağlıyordu bende ağladım neyse işte sonra yanıma birisi geldi 1 saatlik süren doldu dedi bende tamam dedim sonra uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir