DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Elti Görmek

Rüyada elti görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada elti görmek; rüya sahibinin günlük yaşantısı ile açıklanır. Rüya sahibi, kendini hayatın ve günlük işlerin telaşına o kadar kaptırmıştır ki neredeyse toplumla olan bağları kopmuştur. Arkadaşlarını, dostlarını, akrabalarını hatta aynı evin içinde yaşadığı aile bireylerini dahi göremez olmuş, onları çok ihmal etmeye başlamıştır. Rüya sahibi iş sahibi olmak ve ekmek parası kazanmak için maneviyatını bir kenara atmış adeta kendini bile unutmuştur.

Elti ve görümce görmek; rüya sahibinin çok aktif olacağı bir dönem yaklaşıyor demektir. Rüya sahibi bu dönemde yeni mekanlara girecek, yeni kişilerle tanışacak ve sıkı dostluklar edinecektir. Elti ve görümceyi birlikte görmek, rüya sahibinin gerçek arkadaşlar edinmek istediğine, onların omuzunda kah ağlamak kah gülmek arzusunda olduğuna delalet eder.

Kendi eltisini görmek; rüyayı gören kişinin kendi dünyasında yaşayan yani kendi halinde bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin tabiri caizse etliye sütlüye karışmayan ve kimsenin tavuğuna kışt demeyen kimse olduğuna yorulur. Rüyayı gören kişinin içine dönük, yorum yapmaktan, fazladan söz söylemekten özenle çekinen, kendi derdinde olan kimse olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin, rüyasında kendi eltisi olan kişiyi yani gerçek eltisini görmesi, kişinin eltisi ile olan muhabbetine delalet eder. Eğer rüya hayırlı ise eltisi ile iyi anlaştığına, rüya kötü ise büyük bir sürtüşme ve anlaşmazlık içinde olduklarına işaret eder.

Rüyada Eltisini Hamile Görmek

Rüyada eltisini hamile görmek; rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler olacak demektir.

Ayrıca rüyada elti ile tartışmak tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada elti görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum

  1. Rüyamda 3 eltimin de ayni anda hamile olduğunu duyuyordum ve çok şaşırıyordum.

  2. Rüyamda 3 eltimin de ayni anda hamile olduğunu duyuyordum ve çok şaşırıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir