DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada kuru fasulye görmek; aldığınız kararlar doğrultusunda, atacağınız adımlara ve o yönde hedefe gidecek olan yollara işaret edilir. Kuru fasulye kimi zamanda rüya sahibi için mutluluk, huzur olarak tabir edilir. Aynı zamanda yüksek kazanç, bolluk ve bereket, kısmetinin açılması olarak yorumlanır. Şansının ve bahtının açılacağı güzel bir döneme girecek olan bu kimse, bu rüya vesilesiyle aklında olan işlerini, gerçek hayata geçirmesine ve hayallerine bir adım daha yaklaşmasına rivayet edilir. Rüya sahibinin gam ve kedere uğramasına, zarar görmesine tabir edilir. Sağlık yönünden hafif hastalığa yakalanmasına ve sıkıntılar çekmesine de yorumlanmaktadır. Zahmet ve çile çekerek elde edilen kazanca ve sorunlu bir dönem geçirmeye de işaret etmektedir.

İmamı Nablusi (r.a.) demiştir ki; fasulyenin ne şekilde görüldüğüne bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Yeni alınmış kuru fasulye, iri ve güzel görünümlü ise hayırlı başlangıçlar olarak rivayet edilir.

Kuru fasulye yediğini görmek

Kuru fasulye yediğini görmek; uzun zamandır beklenen hayırlı haberin gelmesine ve rüya sahibini çok mutlu edecek, gelişmeler yaşamasına yorumlanır. Meşakkatle elde edilecek olan kazanca ve bu kazançları hayır yolunda harcamasına işaret eder. Aynı zamanda kuru fasulye yemek hayalindeki güzelliklere kavuşmaya, mutlu ve huzurlu bir yaşama delalet eder.

Buruşuk ve kurumuş fasulye görmek; buruşmuş ve kuru haldeki kötü fasulyeler rüya yorumcuları tarafından pek hayra yorumlanmaz. Genel olarak rüya sahibinin yapmış olduğu işler nedeniyle yakın zaman içerisinde hayal kırıklığına uğrayarak zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda görülen buruşmuş ve kurumuş fasulye yakın çevremizden göreceğimiz bir zarara ya da üzüleceğimiz bir olaya işarettir.

Ayrıca rüyada kuru fasulye almak tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada kuru fasulye görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir