DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bekçi Görmek

Rüyada bekçi görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bekçi görmek; önemli bir emanete göz kulak olmak demektir. Yakınlık duyulan bir kimsenin rüya sahibine güvenerek büyük bir sırrını paylaşacağına yorulur. Sevilen birine kucak açmaya ve onun sıkıntılarını üstlenerek düze çıkmasına yardımcı olmaya da alamettir. Huzurlu bir hayat sürmek ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin hayatında kendisini sıkıntıya düşürecek her türlü insanı uzak tutarak yaşayacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına ve her önüne gelene güvenmeyerek, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına da tabir edilir. Geçmiş zamanlarda yapılan iyiliklerin ve sevapların kişinin başına gelecek bir sıkıntıda karşılık bularak onu koruyacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına da yorumlanır.

Rüyada bekçilik yaptığını görmek

Rüyada bekçilik yaptığını görmek; rüyayı gören kimse, bir Müslüman olarak hayırlı ve faydalı şeyleri korumaya dikkat ederek yaşar, yaptığı işlerden çok iyilik, güzellik ve maddi, manevi yardım görür. Eğer bulunduğu yerde halka zararlı işler yapan, karışıklık çıkaran biriyse kendi doğrularına hizmet eder, iki dünya da da çok zarara uğrar. Bir bekçinin kendini tuttuğunu, sıkıştırıp rahatsız ettiğini gören kimse, hükümetin emriyle yapılan işlerden bir zarara uğrar.

Bekçiyi kulübede görmek; korunmaya ve emniyette olmaya yorumlanır. Bekçi kulübesinde oturduğunu görmek, korkulardan emin olmaya işarettir. Bekçi köpeği görmek; sıkıntısı olduğunu gizlemeye işarettir. Bir bekçinin yanında köpeği olduğunu görmek, eksik düşündüğü her şeyin tamamlanmasına yorumlanır.

İşe bekçi almak; iş yerine bekçi aldığını gören kimseler ortaklarından ayrılarak tek başlarına işleri yürütmeye karar verir ve bundan sonraki kararlarını son derece dikkatli şekilde alırlar. Büyüme odaklı çalışmalar yapılacağına kişinin mesleki itibarını göz önünde bulundurarak, tüm hayatını bu yönde geliştirmek isteyeceğine de yorumlanır.

Rüyada bekçi görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir