DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bayrak Görmek

Rüyada bayrak görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bayrak görmek; kişinin hayatındaki kazanımları ve galibiyetleri olarak değerlendirilir. Bir kişi rüyasında ait olduğu ulusun bayrağını görürse işlerinde kolaylık olacak ve her işini kendi başına yapma kudretine sahip olacak demektir. Fakat rüya sahibi, rüyasında yabancı bir ulusun bayrağını görürse haricen desteğe ve güce ihtiyacı olacağı anlamına gelir. Bayrak öpmek kişi için hayırlı ve güzel gelişmelere işaret eder. Kırmızı bayrak gören kişinin çok pişman olacağı ve mutsuzluk yaşayacağı bir evlilik yapacağı yorumu yapılır.

Dalgalanan bir bayrak görmek; rüya sahibinin bir yakının kendisine ihtiyacı olduğuna işaret eder. Dalgalanan bayrak aynı zamanda rüya sahibi için kısmet ve bolluk demektir. Yerinde sabit ve hareketsiz duran bayrak ise zorluk ve zahmet çekmek anlamına gelir.

Bayrak taşıdığını görmek; bir kişinin bayrak taşıdığını görmesi şanlı ve şerefli bir iş yaparak büyük bir nişan alacağı, bayrağı düşürmesiyse nişanını yitirmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bayrak Asmak

Rüyada bayrak asmak; kem gözlerden ve kıskanç insanlardan korunmaya ve onların şerrinden kurtulmaya delalettir. Bayrak asmak aynı zamanda karışıklık yaşanan bir ülkede huzurun hakim olacağına, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına yorulur.

Bayrak ve asker görmek; kişinin yanlışlarının ve hatalarının farkına varıp öz eleştiri yapması ve hatalarından ders çıkararak aynı yanlışlara tekrar düşmemesi şeklinde tabir edilir.

Bayrak açmak; siyaseten iyi bir ülkede olan kimse için bolluğa, berekete ve kazanca işaret ederken, iyi yönetilemeyen, karışık, gerek iç gerekse dış saldırıların yaşandığı bir ülkede olan için karışıklıkların ve saldırıların daha fazla alevleneceğine işaret eder.

Rüyada bayrak görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir