DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Benzin Almak

Rüyada benzin almak ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada benzin almak; benzin aldığını gören kişi, elindekinin kıymetini bilmeyen ve anlamayan bu nedenle de sudan bahanelerle onları yitiren kimsedir. Kişi, her zaman ele geçmeyecek kısmetleri ve şansı sırf rahatlığı nedeniyle kaybedecek sonradan da çok hayıflanacaktır.

Benzin döküldüğünü görmek; maddi zarara uğramaya ve para kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin ayağını yorganına göre uzatmaması ve hesabını iyi yapmaması nedeni ile büyük bir gelir kaybedeceğine delalet eder.

Benzin istasyonu görmek; rüyasında benzin istasyonu gören kişinin şansı ve kısmeti açılacak demektir. Rüya sahibi kazançtan ve işten yana daha iyisine sahip olacak, gelirini arttırmanın yeni yollarını bulacaktır diye tabir edilir.

Benzin içmek; benzin içtiğini gören kişi, zengin, soylu, ünlü ve makam sahibi bir kimsenin yardımı ile kazanç ya da iş sahibi olacak, bu kişinin eli hep üzerinde olacağı için artık hayatta sırtı yere gelmeyecek demektir.

Benzin bidonu görmek; rüya sahibinin hatırı sayılır bir sermaye ile küçük bir işe gireceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine delalet eder. Kişi, bu girişimden yana büyük kar sağlayacaktır.

Rüyada benzin bitmesi

Rüyada benzin bitmesi; uğursuzluk ve şanssızlık yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin başının sıkışacağı bu nedenle zorlanacağı ve sıkıntıya düşeceği günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada benzin almak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda bana ait olmayan bir motosikletten benzin akıyor, onu tamir etmeye çalışıyorum fakat
    olmuyor. Benzinin akmasına üzülüyorum. Fakat benzin akmaya devam ediyor. Bu rüyayı nasıl yorumlayabiliriz. Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir