DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bardak görmek; gizli bir düşmanı vardır ve sürekli arkasından gıybet eder, onu kötüler. Bardağın boş olmadığı su, çay gibi şeylerle dolu olduğunu görmek kişi için bir paket olduğu anlamına gelirken aynı zamanda güzel sözler duyacağı anlamına gelir. Boş bardaksa üzücü, moral bozucu sözler işitmeye, yanlış gönül ilişkisine kapılıp üzülmeye işaret eder. Bardak kırılması kötü ve üzücü olaylara ve vefata delalet eder. Temiz ve parlak bir bardak görmek kız ya da erkek arkadaşa işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bardak satan birini görmesi kişinin ailesi ile tabir olunur.

Rüyada dolu bardak görmek; rüya sahibini, çok mutlu edecek ve çok iyi şeyler yapmasına vesile olacak güzel haberler alacağına delalet edilir. Su dolu bardak görmek çok iyi ve hayırlıdır. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Herhangi bir sıvı ile bardağı doldurmak, kişinin sağlığının düzelmesine ve eğer herhangi bir hastalığı varsa en yakın zamanda şifa bulmasına işarettir. Bardağı su ile dolduran kişi çok önemli bir işe başlar ve bu iş sonucunda tahmin edemeyeceği başarılar yakalar.

Rüyada boş bardak görmek

Rüyada boş bardak görmek; rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntıya girmesine sebep olacak ve başına büyük sorunlar açacak kötü haberler alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, evliliği üzerinde kara bulutların dolandığına alamet edilir.

Cam bardak görmek; evin hanımı ile tabir olunur. Rüyasında kendisine bardak hediye edildiğini gören kişinin rüyası eşi ya da sevgilisiyle çok iyi geçineceği ve çok mutlu günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada bardak kırmak; iyi değildir ve hayra işaret etmez. Bardak kırdığını gören kişi için bu rüya yıkılacağı, derinden sarsılacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Bu olay hane içindeki kişilerle ilgilidir.

Rüyada bardak yıkamak; rüyayı gören kişinin, işlerine engel olan ve sürekli sıkıntı yaratan insanlardan uzak duracağına ve böylece daha rahat olacağına yorumlanır. Aynı zamanda, varolan sıkıntıların en kısa zamanda sona ereceğine ve rüya sahibinin ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bardak görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir