DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Baston Görmek

Rüyada baston görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada baston görmek; rüya sahibi rüyasında elinde baston görse genç biri için bir takım zorluklara işaret eder. Bastona yaslanmak bir kimseden yardım görmeye tabir edilir. Elinde baston olduğunu gören kişi amacına ulaşır, isteklerine kavuşur denilmiştir.

Rüyada baston vermek; bir kimseye isteyerek yardım etmeye, bir işe başlayarak ortak hareket etmeye yorumlanır. Baston vermek rüyası menfaat ve yardım sağlamaya işaret eder.

Baston kırılması; bir kimsenin yardımını alırken yardımın kesilmesine ve ortada kalmaya yorulur. Bir rivayete göre hayırlı ve zengin bir kadın ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada bastonla yürümek

Rüyada bastonla yürümek; büyük bir hayra erer ve elinin emeğinden kazandığı şeyden fukaraya bağışlar. Eğer layık ise, halkın üzerine yönetici olur.

Baston kaybetmek; bu rüyayı gören kimse, iyilik, maddi menfaat ve yardım göreceği bir işe başlar. Baston kaybeden kimse şansızlığa uğrar denilmiştir.

Baston kullanmak; geçiminin güzel olmasına, maksadına ermeye, işlerinin yoluna girmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada baston görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir