DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Balon Görmek

Rüyada balon görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada balon görmek; beyhude yere peşinden gidilen kimseler, işler ya da olaylar olarak tabir edilir. Kişinin bir balon gibi uçup gidecek, yere değmeyecek, uçarı ve çoğu kişiye saçma gelen isteklerine olduğu yorumu yapılır. Balon gören kişinin hayalperest olduğu ve adam akıllı, makul ve gerçekliği olan düşünceleri olmadığı gibi yer yüzünde görülmeyen, duyulmayan ve yaşanılmayan hayalleri bulunur. Bu kişi için, kendi yarattığı masal dünyasında yaşayan kimse olduğu şeklinde yorum yapılır. Hatta rüya sahibi çevresinde ciddiye bile alınmaz, projeleri yakınları ve ailesi tarafından gülünç bulunur. Bir kişinin rüyasında patlamış bir balon görmesi haksızlığa uğrayıp gözyaşı dökeceğine ama sonradan suçsuz olduğu için aklanacağına işaret eder.

Rüyada balonla uçmak

Balonla uçmak; havai bir ruh haline ve oldukça neşeli geçecek zamanlara işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşları ile gezintilere çıkacağı, iş dışında da seyahatlerinin olacağı bu dönem aynı zamanda ikili ilişkiler için de olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir süreçtir. Sıkıntıların geride bırakılacağına ve hayata yepyeni heyecanlarla ve umutlarla bakılacağını tabir eden rüya müjdeli küçük haberlerin alınacağı, kişinin her açıdan tatmin olmuş bir hayata sahip olacağı anlamına da gelir. Bazı yorumcular balonla uçtuğunu gören kişinin sürekli olarak gaf içinde olduğundan, işleri berbat edeceğine ve ağzından çıkan sözlere hakim olamadığı için kendini zor durumlara sokacağını söylerler.

Rüyada balona binmek; kişinin davranışlarının çevresine zarar verme aşamasına geldiğini ve bu yüzden pek çok arkadaşın kaybedileceğini bildirir. Balona bindiğini gören kimse geçmişinden kurtulmak için her şeyi görmezden gelir ancak sorunlar daha da büyüyerek karşısına çıkar. Gereksiz harcamalar nedeni ile borç batağına saplanılacağına, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına ve pişmanlık duyulacağına alamet eder.

Rüyada balon patlatmak; hayal kırıklıklarına işaret ederken aynı zamanda sonu hüsran olacak olaylara işaret eder. Kişinin büyük umutlarla giriştiği işten fayda görmeyeceğine yorulur. Aynı zamanda tüm aksiliklerin de üst üste geleceği şeklinde ifade edilir.

Balon şişirmek; hiç uğruna geçen zamana ve boş işlerle kaybedilen vakte alamettir. Kişinin hayatında ele avuca gelmeyen işlerle uğraşması sonucunda eline hiçbir şey geçmeyeceğini, genellikle gerçekleşemeyecek hayaller kurduğuna ve bu nedenle başkalarının nazarında dalga geçilen ve ciddiye alınmayan biri olacağına yorumlanır. Balon şişirmek, boş konuşmak, aslı olmayan konularda insanlara yalanlar söylemek, palavra atmak anlamına da gelir ve genellikle kişinin aklı bir karış havada bir karaktere sahip olması yüzünden iş hayatında da bir türlü müspet sonuçlar alamadığını ifade eder. Yetişkin kişiler için yaşamlarında öncelikler konusunda denge kuramadıklarını, aile içinde sorumluluk alamadıkları için sıkıntılar yaşadıklarını ve çocuklarına da iyi örnek olmadıklarını bildirir.

Balon almak; rüya sahibinin bir kişiye para vererek balon aldığını görmesi, güvendiği bir kişinin oyununa geleceği ve ona uyarak çıktığı yolda yalnız kalacağı şeklinde yorumlanır.

Balon tutmak, Kişinin asgari istekleri ve projeleri olduğu, büyük beklentileri olmadığı anlamına gelir.

Rüyada balon görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir