DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada balkon görmek; uzaklık ve özlem olarak tabir edilir. Balkon gören kişi sevdiklerine hasret kalacak ve onları çok özleyeceği bir yerde olacak demektir. Balkon gören kişi arkadaşları, akrabaları ya da ailesiyle tekrar kavuşmak üzere uzakta bir yere gidecek ama sevgilisiyle ilişkisini tamamen noktalayacaktır. Bir kişi kendini yıkık dökük bir balkonda oturmuş olarak görürse bu hayır ve hikmet vardır. Çünkü bu rüya sağlık, zenginlik ve mutluluk anlamına gelir. Bunun tam tersi olarak güzel ve lüks bir balkon görmek münakaşa ve tatsızlık olarak yorumlanır.

Rüyada balkonda oturmak; bir kişinin kendisini bir balkonda öylece yalnız başına görmesi tertemiz bir hayat yaşadığı için duyduğu vicdan rahatlığıyla tabir edilirken kalabalık bir insan topluluğu ile balkonda olduğunu görmesi bazı kimselerle ortak iş yapmak için görüşme gerçekleştireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada balkon yıkılması; hayırlıdır, kişinin yeni projelerini ve planlarını hayata geçirmek için eline geçecek olan fırsatlara işaret eder.

Rüyada balkondan atlamak

Balkondan atlamak; rüya sahibinin kendi hataları yüzünden çevresi tarafından dışlanmasına ve istenmemesine, sevdiği kişilerin kendisine yüz çevirmesi ile yalnız kalıp sorunlar yaşamasına işarettir.

Balkon kapısı görmek; iki türlü tabir edilir. Balkon kapısı kapalıysa fırsat treninin kaçtığına ve iş işten geçtiğine, kapı açıksa yakın bir zamanda büyük bir kısmetin rüya sahibinin ayağına geleceğine delalet eder.

Balkon temizlemek; balkon temizlediğini gören kişi geçmişe sünger çekecek ve eski hesaplaşmaları unutacak yeni ve temiz başlangıçlar yapacak demektir.

Rüyada balkon görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Sabahlara hayır olsun. Rüyamda yeni bir evde iki farklı boyutta(geniş kısa diğeri ise uzun balkonlar) gördüm. Bu balkonları kardeşime gösteriyordum. Geniş balkondan dışarı bakıyorum. Bahçesi vardı. Rüyam bu kadar. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir