DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Parmak Kopması

Rüyada parmak kopması görmek ne anlama gelir?

Rüyada parmak kopması; görülen parmağa göre farklı anlamlar içerir. Başparmağın koptuğunu gören kimse aile büyüklerinden bir kimsenin ya da devletin üst kademelerinde görev alan bir tanıdığının ölüm haberini alır. İşaret parmağının koptuğunu gören kişinin işleri bozulur ve yapacağı yolculuklar hayır getirmez Yüzük parmağının koptuğunu gören kişi ise mal varlığının çoğunu kaybeder ve büyük sıkıntılar yaşar. Parmağının bir hayvan tarafından veya biri tarafından ısırılarak koparıldığını gören kimse ömür boyu utanç duyacağı bir olaya karışır.

Yaralı parmak görmek; iyi değildir, kişinin yaşayacağı sıkıntıların, zorlukların ve üzüntülerin bir işaretidir. Parmakların yaralı olması kişinin hayasız bir şey yapacağı anlamına da gelir.

Rüyada Parmak Görmek

Rüyada parmak görmek; erkek evlada ve zenginliğe işaret eder. Parmaklarını gören kişinin erkek bir evladı olacak ve rüya sahibi çok zengin olacak demektir. Parmağın yanması kişinin yapacağı bir yanlışa işaret eder. Zarif parmaklar görmek elleriyle sanat yaparak para kazanan kişiye, bol kazanç elde edecek olan iş adamına ve güze konuşmayı ya da güzel yazmayı beceren kimseye delalet eder. Şekilsiz parmaklar görmek işlerde yaşanacak olan sorunlara delalet eder. Kişinin parmaklarını çıtlattığını görmesi ciddiyetsiz söze ya da davranışa işaret eder. İşveren kişinin fazladan parmakları olduğunu görmesi, rüya sahibinin işçilerine adil davranmadığı ve onları ciddiye almadığı anlamına gelir. Sağ elin parmaklarını görmek çok hayırlıdır, dini vecibeleri işaret ederken sol elin parmakları kuzenlere işaret eder. Güzel, bakımlı ve zarif parmaklar görmek kişinin özel hayatında her zaman mutlu ve huzur içinde geçeceğine delalet eder. Parmakların kısa olduğunu görmek dini vecibelerin yerine getirilmediği ya da düzensiz olarak yapıldığı anlamına gelir.

Ayak parmaklarını görmek; ayak parmaklarını gören kişinin hayatı yolunda gidecek, işleri açılacak, kazancı artacak ve değerli eşyaları fazlalaşacak demektir.

Ayrıca rüyada parmak kesilmesi tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada parmak kopması görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

4 yorum

  1. Rūyamda .sırça parmagımın.yarısı.Kopmuştu..parmagimda.kan.falan.yoktu.hiçbir.Acıda yoktu.kopan parmaktan tırnağim da yerinde remiz bir şekilde çıkmıştı

  2. mrhb, rüyamda yüzük parmağımın ucu düştü altından yeni parmak çıktı. yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı kandiller dilerim.

  3. Merhaba rüyamda sol orta parmağımın yarısının olmadığını görüp dehşete düştüm kan ve acı yoktu yorumlarsanız sevinirim

    1. Merhaba ismim nesrin ve şu an aradığım şey sol elimde orta parmağımın bir şekilde koptuğunu kopuk parmakla beraber hastaneye gittiğimi görüyordum. Asla kan ve acı yoktu 😒

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir