DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Avlanmak

Rüyada avlanmak ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada avlandığını görmek; dinde sonradan uydurulan uydurma şeye, yanlış ve yalan şeyleri tasdike işaret eder. Avladığı avda yara olmamasına rağmen kan aktığını görmek, din korkusu, görüş ve tedbir zayıflığına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada av hayvanı görmek; düşüncelerin gerçekleşmesi için altın değerinde bir fırsatla karşılaşan rüya sahibinin hayatını bambaşka bir hale getirecek güzel anlaşmalar yapacağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine tabir edilir. Başkalarının etkisi altında kalmadan, yalnızca kendi fikirlerini ve tecrübelerini baz alarak hareket eden kişinin yeni iş girişimi için uygun zemini sağlayacağına, iş başlangıçlarına, maddi olanakların artacağına ve her türlü zenginliğe alamettir.

Rüyada Domuz Avlamak

Rüyada domuz avlamak; rüyayı gören kişinin dostunu, düşmanından ayırmayı başaracağına böylece dost sandığı düşmanlarını fark edip onlara karşı temkinli davranacağına ve onlardan gelebilecek olası tehlikeler için önlem alacağına işaret eder.

Rüyada keklik avlamak; rüyayı gören kişinin gönül işleri ile tabir edilir ve kişinin karşı cinsten, kendisini cezbedecek, dikkatini çekmeyi başaracak ve kendisine hayran bıraktıracak bir kimse ile tanışacağına rivayet edilir.

Rüyada ayı avlamak; rüya sahibinin çevresindeki iyi ve kötü kişilerin ayırdına varacağına böylece çevresindeki hayırlı kişilere daha bir sıkı sarılacağına, onların kıymetini bileceğine bir diğer taraftan da art niyetli kişilere karşı gereken tavrı göstereceğine tabir edilir.

Rüyada tavşan avlamak; kafa karışıklığı yaşamaya, kara kara düşünmeye ve sürekli of çekmeye neden olacak bazı musibetlerin yaşanacağına ve rüya sahibinin git gide daha karasız ve mutsuz bir hale geleceğine yorulur.

Rüyanızın tabirini okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir