DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Paça Görmek

Rüyada paça görmek ne anlama gelir?

Rüyada paça görmek; rüyanın geneli ve ne tür bir paça görüldüğüne uygun şekilde yorumlanmalıdır. Genel mana olarak kişinin bir türlü kurtulamadığı sorunlarına, kendisine sürekli engel çıkaran, rüya sahibinin her yaptığını takip eden ve hakkında olumsuz konuşmalar yapan bir tanıdığa alamettir. Geçmişte yapılan ve sonrasında bir türlü düzeltilemeyen bir hatanın sonuçlarına hala katlanmak zorunda kalınacağına yorumlanır. Boşanmış kişilerin eski eşleriyle ilgili sorunların uzun süre devam edeceğini ve özellikle nafaka veya velayet gibi durumlarla alakalı mahkemelerin bir müddet daha süreceğine işarettir. Paça gören kişi bekarsa, geçmişte aşk yaşadığı birinin kendisini rahatsız edeceğine, karşılıksız seven birinden kurtulmakta güçlük çekileceğini ve bu durumun kişinin yeni kısmetleri için de bir risk teşkil edeceğini tabir eder. Rüya sahibi yetim malını kendine kullanacağına işarettir. Bazen de paça yediğini görürse, insanların en şerefli olanlarının mallarını kendine harcayacağına işarettir.

Paça temizlemek; çiğ paça, tatsız ve pek çok kişiyi huzursuz edecek bir konudur. Paça temizlemek, sıkıntılardan kurtulmaya dertlerden de feraha çıkmaya delalet eder. Eti yenen bir hayvanın paçasının derisini yüzdüğünü görmek, rüyayı gören kişi gurbete gidecek ve sevdiği kişilerden ayrılarak ailesine hasret günler yaşayacağına, bu durumdan dolayı özlemi artarak üzücü boyutlara erişecek ve bu ayrılık kendisini çok bunaltacaktır.

Rüyada Pantolon Paçası Görmek

Pantolon paçası görmek; çözülen bazı sorunlarda ufak tefek pürüzler çıkacağını ve kişinin bir süre daha bu problemlere kafa yormak zorunda kalacağını işaret eder. Bekar bayanlar için karşılarına çıkacak kısmetlerin sorunlu kimseler olacağına, ailelerine ve yakınlarına danışmadan evlilik kararı vermemeleri gerektiğine, duygusallıkla hareket ederek gerçekleri görmek konusunda yetersiz kalabileceklerini alamet eder.

Ayrıca rüyada paça yemek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada paça görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir