DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Allık Sürmek Görmek

Rüyada allık sürmek görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Allık Sürmek : Yaşlı kişiler için mal varlıklarına göz dikenlerin olduğuna ve kişiyi kandırmak için çeşitli hile ve oyunlara başvuracaklarına alamettir. Genç bir bayan için gözlerini kör eden bir aşka düşeceğine ama o kimseyle kurulan hiçbir hayalin gerçek olmayacağına da yorumlanır. Bir erkeğin allık sürmesi dini açıdan hayra yorulmaz ve kişinin şirke düşeceğine, inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine delalet eder. Geçmişte söylenen bir yalanın açığa çıkması yüzünden kişinin yakın çevresi tarafından yalnız bırakılacağına ve ticari itibarının da zedeleneceğine işaret eder.

Rüyada Allık Süren Birini Görmek : O kimse tanınıyorsa gerçek hayatta o kimseyle yaşanacak bir anlaşmazlığa, kalp kıracak konuşmalara ve o kimse tarafından aldatılmaya alamettir. Tanınmayan birinin allık sürdüğünü görmek ise sonu kestirilemeyen bir işe girileceğine, bu iş neticesinde maddi anlamda büyük kayıplar yaşanacağına ve kişinin uzun süre iş yaşantısını eski haline getirmekte zorlanacağına yorumlanır.

Rüyada allık görmek, bekarlar için karşı cinsten övgüler almaya ve bol kısmete sahip olmaya, güzelliği ile olduğu kadar terbiyesi ile de herkesi etkileyen rüya sahibinin ailesi tarafından da el üstünde tutulduğuna işarettir. Hamile bayanlar allık görürlerse kız bebekleri olur. Bir erkeğin rüyasında allık görmesi ise uzun süredir arkasından iş çeviren, güvenilmez bir arkadaşa sahip olduğuna yorulur. Özellikle kişinin iş hayatına yönelik olumsuz söylemlerde bulunan ve işlerine taş koyan bu kimse yüzünden yaşanacak zor günlere ve yalanlarla devam eden bir hayata da alamettir.

Rüyada allık sürmek görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir