DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Acıkmak

Rüyada acıkmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada acıkmak, hayra alamet etmez. İşlerdeki verimin düşmesi, kazancın önemli kısmının erimesi, rızkın azalması, huzurun, neşenin ve ağız tadının kaçması anlamına gelir. Rüya sahibinin faturalarını ve ev kirasını ödeyemez olacağına, bu nedenle çok zor günler geçireceğine, bu duruma düşmüş olmayı kabullenemeyip, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Fakat eğer kişi rüyasında acıktığını görür ve karnını doyurmayı başarırsa o zaman bu rüya hayra alamet eder ve sıkıntıların biteceği anlamına gelir.

Rüyada Açlık Çekmek; Rüyasında açlık çektiğini gören kişi, çok mutlu olacağı ve kazançlı çıkacağı işler yapacak ve girdiği işin sonunda çok memnun olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin elinin bolluğa kavuşacağına, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına tabir edilir.

Rüyada Sevdiğin Yemeği Yemek; Bir kişi eğer rüyasında sevdiği bir yemeği yediğini görürse bu rüya çok hayırlıdır. Rüya sahibinin şifa ve mutluluk bulacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Hayvan Doyurmak; Bir kişi eğer rüyasında aç bir hayvanı doyurursa, gerçek hayatta da çok makbul olacak ve hayır duaları alacağı kadar kutsal bir iş yapacaktır diye ifade edilir. Rüya sahibinin karşısına çıkan ve zor durumda kalmış bir cana yardım edeceği anlamına gelir.

Rüyada Kıtlık Çekmek; Rüyasında kıtlık çektiğini gören kişinin nefsine uyacağı yorumu yapılır. Kişi, hayırsız ve günah olacak bazı işlere bulaşacak, kafasına koyduğu şeyi elde etmek için günaha batıp çıkma pahasına da olsa elinden geleni yapacaktır.

Rüyada Yemek Yemek; Rüyada acıkmak ve yemek yemek, rüya sahibinin hak yolundan ayrılmayacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, hayatı boyunca namusu ve alın teri ile çalışıp yaşamaktan vazgeçemeyeceğine delalet eder.

Rüyada acıkmak ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir