DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek ne demektir, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada baba görmek; eğer babanız sevinçli ve neşeli ise, hayır ve bereket esenliktir, rızık ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir, arzu ve maksadının gerçekleşeceğine, gönlünde geçirdiği hayırlı duaların kabulüne işarettir. Baba rüyası üzüntülü ve kederli görülmediği takdirde her zaman hayır ve bereket anlamına gelir. Baba eli öpmek rüya sahibi için rızka ve bolluğa nail olur. Baba sesi duymak, güven ve emniyette olmak anlamına gelir. Babasının baba olduğunu görmek, sıkıntı ve üzüntü yorumlanır. Babanızın ağladığını görmek gücün iktidarın artacağına arzu ve amellerin yerine geleceğine umduklarının hayır ile gerçekleşmesine işaret eder. Babanızı sevinçten ağlarken görmek kederlerinden kurtulacağınızı delalet eder. Babadan para almak veya aldığını görmek ummadığı bir yerden gelecek ganimete ve hayra alamettir. Rüyada baba görmek, hayırdır ondan para almak maksa kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada babasının öldüğünü görmek; bu rüya sahibi sahibi için sıhhat, afiyet ve uzun ömür demektir, dua ve hayır istemesi ile veya onun adına yapılacak bir hayra delalet eder.

Rüyada ölmüş babayı görmek; rahmetli babanızı görmek hayır işler ile meşgul olmaya, işlerindeki verimin artacağına, çalışmayan için iyi bir iş meşgalesine işaret etmektedir. Vefat etmiş baba görmek sizden dua istemesine dua ile anılmasına da bir toplu dua yapılmasına da delalet eder, çünkü babalar bir haneyi ayakta tutan direk gibidir. Ölmüş babayı görmek sorumluluk almaya da delalet etmektedir.

Rüyada baba ile tartışmak; baba ile tartıştığını görmek hünerli ve marifetli bir kimse ile tabir edilir. Aşk ve cinsel hayatında iyi olmaya, bedeni rahatsızlığı varsa şifa bulacağına ve yakın zamanda büyük bir sevinç yaşayacağına delalet etmektedir, iyiliği ve güzelliği temsil eder. Babayla tartışmak iyi giden bazı şeyleri bozmak veya bozulması anlamına da gelebilir.

Rüyada baba görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum

  1. 2008 deki parayı gördüm elime aldım bu para sahte dedim sonra oradaki insanlara hangi tarihteyiz dedim 2008 dedi ve sonra bir adam geldi yaşlı 55-60 yaşında ama genç gibiydi adam ona dedimki beni babamın doğduğu tarihe gönder dedim oda olmaz en fazla 2005 e götürürüm dedi tamam götür dedim götürdü eve giderken bi tane tavuk üstüme saldırdı attım tavuğu ileri eve koştum babama sölicem diye annemde söleme babana dedi sonra baba baba diye bağırdım babam geldi dediki bana ‘ya şimdi ben seni napim ‘ diye ağladı bende ağladım. ağlaya ağlaya uyandım babam 2012 de vefat etti

  2. Rüyamda vefat eden babami gördüm babam 2015 ye vefat etti hatirladiklarim koydeyiz İstanbul’a gelmek için bilet almışız otobüsün kalkmasına az bı vakit var babam araba ile bizi otobüse yetiştirmeye çalışıyor babamın bı ara arabayı sürerken ellerini görüyorum ama ellerinde koyu siyah veya lacivert bir eldiven var sonra bir köprüden geçiyoruz araba ile ve sonrasında araba arıza yapıyor ve biz koşarak gitmeye başlıyoruz rüyanın devamında yok zaten babamı gördüğüm için merak ettim birde elinde eldiveni net gördüğüm için yüzünü gördüğümü hatirlayamiyorum teşekkürler simdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir