DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Panter Görmek

Rüyada panter görmek ne anlama gelir?

Rüyada panter görmek; rüya sahibinin meslek hayatında başarısız, aşk hayatında ise başarılı olacağı bir döneme gireceğine işaret eder. İşlerin aksi yönde ilerleyeceğine, düzenin bozulacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, sevdiğiyle ağız tadı ve huzur içinde güzel günler geçireceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kazancının düşeceğine ama yine de gönlünün hoş olacağına alamet eder.

Panterden kaçmak; rüya sahibinin bir işin ya da bir sorunun üstesinden gelmeyi başaracağına ve rahat edeceğine işaret eder. Huzur ve esenlik bulmaya tabir edilir.

Rüyada Panter Sevmek

Rüyada panter sevmek; rüyayı gören kişinin kendisini üzen ve bunaltan sorunlarının yanı sıra içine su serpecek ve kendisini rahatlatıp, mutlu edecek gerekçelerinin de olacağına, bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına tabir edilir.

Rüyada panter görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir