DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Raf Görmek

Rüyada raf görmek, güvenilir kişilere, iş arkadaşlığına, eşe ve dosta yorumlanır. Rafa bir eşya yerleştirmek, zeki ve bilgili bir evlattan veya namuslu ve şerefli bir işten rızıklanmaya yorumlanır.

Rafçı görmek, bolca rızka delalet eder. Rüyada raf görmek, hayatınızın düzene girmesine, rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye yorumlanır.

Rüyada boş raflar görmek, kötü şansın ve üzüntünün habercisidir. Rafların dolu olması ise muradınıza ereceğinize yorumlanır.

Boş olan raflar, şansızlığa, dolu raflar ise isteklerinizin olacağına yorumlanır. Ayrıca dolu raflar, kişinin hayatını düzene sokmasına da yorumlanır.

Rüyada raf görmek, sır saklayan kişilere delalet eder. Rüyada raflara bir eşya, kitap veya biblo yerleştirdiğini görmek, dünyaya çok bilgili bir erkek çocuğu getirmeye yorumlanır. Tabircilerin farklı bir yorumu ise, ömrünün sonuna kadar sır saklamayı bilen, sadık kalacak bir hanımla evlenmeyi yorumlamaktadır.

Rüyada raf görmek ayrıca 10 şekilde yorumlanır, başkanlık, ferahlık, eş, yoldan gelmek, hayat, doğum, hac, rütbe ve kıymet. Rüyada görülen raf bu on kıyas üzerine yorumlanmaktadır.

Rüyasında bir rafın üzerine çıkıp oturduğunu gören kişi, bir işin başına geçeceğine ve o halk arasında itibar göreceğine yorumlanır.

Rüyada görülen raf, hayırsever, sır saklayan ve namuslu hanıma yorumlanır. Bazen de raf ilim bilen, faydalı ve hayırlı bir iş ortağına delalet eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir