DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, tatsız haberlere, saati ayarlamak hayatınızın gidişini düzene sokmanın elinizde olduğuna, saatin sesini duymak bir çağrıya işaret eder.

Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya yorumlanır. Rüyada saati ayarlamak hayatınızın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine işarettir. Rüyada saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır. Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması, aile hayatınızın iyi olacağına delalet eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorumlanır. Saatin durması yahut doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.

Rüyada saat görmek etrafınızda birtakım düşmanların var olduğuna yorumlanır. Şayet rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin yaşamında olacak olumlu değişiklikleri işaret eder. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

Rüyada saat görmek, sıkıntı ile tabir olunur. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir başka yoruma göre de: Rüyada saat görmek, çocuk ve ortağa işaret eder. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğine işaret eder. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle alakalıdır. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması ya da doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işaret eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir