DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pire Görmek

Rüyada pire görmek ne anlama gelir?

Rüyada pire görmek; işgüzar kimselere delalet eder. Bu kişiler üzerlerine vazife olan ya da olmayan her şeye karışırlar. Bu tavırları ve yaklaşımları nedeniyle herkese yaka silktirip, insanların kendilerinden bıkmalarına ve sıkılmalarına neden olurlar. Pire görmek, rüya sahibinin arasına mesafe koymayı planladığı kişilere delalet eder. Çünkü bu kişiler, rüya sahibinin iyi niyeti, güler yüzü ve hoş görülü yaklaşımı nedeni ile rüya sahibini istismar ettikleri gibi her gün sayıları da hızla artmaktadır. Bu rüya kişinin aile hayatına da yorulur. Hane içindeki bazı huzursuzluklara ve sorunlara işaret eder.

Pire ısırması; rüya sahibinin kafasına takacağı ve içine atıp kendine dert edeceği şeyler yaşamasına delalet eder. Kişi, kendisi hakkında asılsız ve gerçek dışı söylemler nedeni ile bir hayli zor zamanlar geçirecektir.

Rüyada Pire Yakalamak

Pire yakalamak; dost sanılan düşmanların gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasına ve rüya sahibinin bu kişilerden kurtulmasına tabir edilirken aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında önüne taş koymak için uğraşan ve rüya sahibinin koltuğunda gözü olan kişileri fark edip, kendinden uzaklaştırması şeklinde ifade edilir.

Üzerinde pire görmek; bu rüya tabir yerindeyse koynunda yılan beslemek şeklinde açıklanabilir. Rüya sahibinin ailesine çok yakın olan, sürekli evine ve iş yerine girip çıkan, güler yüzü ile kendini sevimli gösteren art niyetli kimseye işaret eder. Bu rüya, kişi için çevresindekilere karşı daha temkinli olması yönünde bir uyarı niteliğindedir.

Ayrıca rüyada pire öldürmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada pire görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir