DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Peynir Görmek

Rüyada peynir görmek ne anlama gelir?

Rüyada peynir görmek; hayırlı olan her şeye delalet eder. Helal kazanca ve rızka aynı zamanda kazancın ve rızkın çoğalmasına, berekete, bolluğa, zenginliğe, çalışmadan ve alın teri akıtmadan sahip olunacak mala ya da paraya bu variyet sayesinde keyifli bir yaşam geçirilmesine işaret ederken, mutlu bir hayata da delalet eder. Yağsız peynir görmek dünya malına, yağlı ve taze peynir görmek alın teri akıtılıp kazanılacak olan büyük ama helal paraya işaret eder. Peynir görmek evlenmemiş kişiler için temiz ve hayırlı nikaha, evli olan kişiler için de evlat sahibi olmaya delalet eder. Peynir gören kişinin ömrü uzun, sağlığı ve kazancı yerinde olacak demektir. Peyniri zeytinle yemek kolay elde edilecek olan rızka işaret eder.
 
Kirmani (r.a.) demiştir ki; kuru peynir ticaret yolculuğundan elde edilecek az mal, mülk, servet ve paraya, taze peynir görmek piyasada aranan, alıcısı ve sürümü çok olan ticari mala tabir edilip, yorumlanır. Ekmekle peynir yediğini gören, çıktığı yolculuktan zahmetle sıkıntıyla biraz para kazanır, bir hastalığa tutulup sonra iyileşir. Taze peynir yediğini gören, ticaretten büyük kazanca kavuşur, istek ve arzusunu elde eder.
 
Ebu Said’ül Vaaz (r.a.) demiştir ki; peynir görmek rahat yaşamaya, ruh ve beden sağlığı içinde kazanılmış ve biriktirilmiş mal, mülk, servet ve paraya, taze peynir görmek ve yemek, kurallarına göre yaparak kazanılan mal, mülk, servet ve paraya ve içinde bulunduğu senenin ucuzluk ve bolluk olacağına işarettir. Eğer peyniri ucuz bir fiyatla sattığını görürse tam tersi olarak kıtlık ve pahalılık olacağına işaretle tabir edilir ve yorumlanır.
 
Rüyada Dil Peyniri Görmek
 
Rüyada dil peyniri görmek; erkek için güce kudrete ve zenginliğe kadın için evli ise hayırlı evlat ve mirasa delalet eder.
 
Ayrıca rüyada peynir yemek tabirini de okuyabilirsiniz.
 
Rüyada peynir görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir