DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişah görmek ne anlama gelir?

Rüyada padişah görmek; rüya sahibinin yaptığı iş ile ünlenmesine, saygınlık kazanmasına ve büyük başarılar elde etmesine tabir edilir. Rüya sahibinin tüm hayatı büyük bir zenginlik, lüks ve rahat içinde geçecek, henüz orta yaşlarındayken büyük bir servetin sahibi olacak demektir. Padişah gören kişinin istikbali çok açık olacak kısmeti de bir ömür devam edecektir. Bu rüya, kişi için şansının hep açık olacağına, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine delalet eder

Padişah elbisesi görmek; rüya sahibinin hayatının düzen, tertip ve disiplin içinde geçeceğine işaret eder. Padişah elbisesi göre kişinin hayatı boyunca, programlı bir yaşamı olacak, kişi bu durumun pek çok avantajını yaşayacak demektir.

Rüyada Padişah Tahtı Görmek

Padişah tahtı görmek; rüyayı gören kişinin işinde ehil ve yetkin kişi haline geleceğine, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin toplumun ve iş hayatının önde gelen saygın isimleri arasında olacağı anlamına gelir.

Ayrıca rüyada padişah olmak tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada padişah görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Merhaba rüyamda Beyaz At üstünde Yavuz Sultan Selim’i gördüm sultan Selim’in sağında ve solunda ikişer atlı insan vardı yavuz sultan selim ile bakıştık ben yavuz sultan selim diye kendi kendime seslendim ve yine başka bir rüyada büyük bir cami’de on safta otururken komşum bana beyaz cübbe giydirdi üstümde mavi takım elbise vardı bana namazı kildirmam için işaret etti namazı kildirdim salli barik dualarını okuduğumu ve sağ sola selam vererek tamamladığını gördüm ve camide yüksek dar biyerde dizlerim üstüne oturur vaziyette cemati izledim caminin ışıkları yaniyodu çok kalabalıktı ve cami boşaldı bende yüksek yerden indim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir