DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Palamut Görmek

Rüyada palamut görmek ne anlama gelir?

Rüyada meşe palamudu görmek; zor, geçimi güç, ön yargılı ve huysuz bir kimsenin varlığına ve bu kimseden gelecek hayra işaret eder. Sert mizaçlı ve sert görünümlü bir kişi sayesinde kalkınmaya, maddi imkanlarını arttırmaya ve yine maddi anlamda güç elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir kişiden göreceği yardıma işaret ederken bazen de tam tersi şekilde yorumlanır ve şanssızlık, kısmetsizlik olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin çevresindeki pek de iyi huylu olmayan bir kişiden bir hayır göreceğine ve onun sayesinde bir kısmet alacağına delalet eder.

Meşe palamudu toplamak; büyük ve önemli işlere girmeye, risk almaya ve rakiplerle karşı karşıya kalmaya tabir edilir. Rüya sahibinin büyük bir cesaretle girdiği bu işten alnının akı ile çıkacağına, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre rüyayı gören kişinin sonradan başına bela olacak zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Mal ve para sahibi olurken diğer yandan da huzurun, neşenin ve ağız tadının kaçacağına delalet eder. Hayır gelmeyecek varlığa yorulur.

Rüyada palamut görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir