DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada fare görmek; bir kaç şekilde tabir edilmektedir ancak bir çoğu pek iyiye ve hayırlara işaret değildir, çoğunlukla fare sağlığa delalet eder. Bunun yanı sıra maddi zarar ve kayıplar anlamına gelir. Örneğin iş hayatında hayal kırıklıkları ve başarısızlıklar gibi. Rüyasında fare gören kişi ortada hiçbir şey yokken aniden hastalanabilir ve yatağa düşebilir. Hane içinde dolaşan fare kişinin maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Fare görmek aynı zamanda kötü huylu, haset bir kadın anlamına gelir. Buna karşın çok fazla fare görmek rızık olarak tabir edilir. Rüyasında evinde farelerin gezindiğini gören kişinin evinde bolluk bereket olur. Bu rüya aynı zamanda kişinin o yıl süresince ucuzluğu ve bereketi yakalayacağının işaretidir. Eğer kişi rüyasında fareyi bulunduğu yerden çıkarken görürse o halde bu rızkın ve bereketin azalacağına işaret eder. Gündüz gözüyle görülen fare sürekli olarak geziyorsa bu uzun ömre işaret eder. Fare eğer evde bir yeri kemirip oyuk açarsa bu eve girecek hırsıza işaret eder. Bir kişi rüyasında fare yakalar ya da bir faresinin olduğunu görürse bu yine kötü huylu bir kadın anlamına gelir. Fareler rızık olan yerlerde bulunduğundan rızka da işaret eder. Kimi tabirciye göre ise farenefse dair olup halktan gizli, Allah’a karşı suç işlemeye ve kötü zan beslemeye işaret eder. Bazı tabirciler farelerin yiyeceklerini hep çaldıklarından hırsıza ve fesat fitneci bir kadına yorumlamışlar. Evine fare girdigini gören zarara ugrar. Fare görmek iş yaşamında ve aile hayatında sorunlar yaşayacağıza da yorumlanır. Sahte dost ve arkadaşlar ile düşmanlara işaret eder. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, malinin eksilecegine delildir.

Evde fare görmek; farelerin evinde oynadigini gören kimse, o sene icinde ucuzluk ve bolluga erisir. Evde farelerin oynadığını görmek, rızkın devamlılığına ve çokluğuna işarettir. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur. Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Evinde nice nice farelerin olduğunu görmek, o kimsenin evine kendilerinde hayır ve bereket olmayan kadınların girmesine işarettir. Yatakta fare görmek, bir kişinin kendi elbisesinde veya yatağında bir fare görmesi, işlerine karışan hayırsız bir kadına işaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladigini görse,o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal gecer.

Farenin bir şeyi deldiğini görmek; bir kimsenin bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. Bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine ici bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabircilere göre fareler, ev halki ve coluk cocuktur.

Farenin bir yeri deldiğini görmek, ev soyan hırsızlara işaret eder. Farenin kendi elbisesini kestiğini görmek, rüya sahibinin geçmiş ömrünü haber vermesine işarettir.

Rüyada fare avlamak

Rüyada fare avlamak; bir fareyi avladığını görmek, bir kadına hile ederek onu avlamaya işarettir. Bir adamın farelere ok veya taş attığını görmesi, kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delalet eder. Bir kimse kendisini fare avladığını veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder.

Rüyada fare görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir