DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Elektrik Çarpması

Rüyada elektrik çarpması ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada elektrik çarpması; hayırlara ve iyi şeylere delalet etmez. Rüya sahibinin hayatının bir süre karmakarışık ve alt üst olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi öylesine zor bir durumun içine düşecektir ki bir süre köşe bucak saklanarak ve göçebe olarak yaşamak zorunda kalacaktır. Elektrik çarpması tüm düzenin alt üst olması ve planların da bozulmasına tabir edilir. Gece yarılarına kadar can hıraş çalışılıp tasarlanan projelerin bu karışıklık ve düzensizlik içinde hükmünü kaybedeceğine ve verilen emeğin boşa gideceğine yorulur. Bu rüya mutluluğun, sağlığın, keyfin ve ağız tadının bozulması anlamına gelir. Rüya sahibinin tekin olmayan yollara girmesine bu nedenle de başının uzun süre ağrımasına neden olacak belalara bulaşmasına işaret eder. Elektrik çarpması kötülüklere ve kazalara yakın durmaya işaret eder.

Elektrik görmek; rüya sahibi için planladığı yeni atılımlara karşı cesaret bulması anlamına gelirken diğer yandan da olumsuz olaylar yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatından bir anda büyük değişiklikler olmaya başlayacak ve bu değişim kişinin kontörlü ve isteği dışında gelişecek demektir. Hayırlı olduğu söylenemeyecek, çok hızlı gelişmelere işaret eder. Bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersini söylerler. Elektrik görmenin, kazanç olduğu yorumunu yaparlar. Hayatın kolaylaşmasına tabir edilir.

Ayrıca rüyada elektrik kesintisini de okuyabilirsiniz.

Rüyada elektrik çarpması ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir