DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Dünyanın Sonunu Görmek

Rüyada dünyanın sonunu görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada dünyanın sonunu görmek; işlerin ters gitmesine ve beklenmedik olayların gerçekleşmesine tabir edilir. Dünyanın sonunun geldiğini görmek, rızık ve kısmet yönünden sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Dünya savaşı görmek; bazı tabircilerin görüşlerine göre düşmanlık muhabbet ve dostluğa işarettir. Dünya savaşı çıktığını görmek, korku ve endişe duyulacak bir döneme gireceğinizin habercisidir.

Dünya dışı varlık görmek; olmayacak işlerin gerçekleşmesine ve beklenmedik sürpriz gelişmelere, bilmediğini öğrenen ve öğreten kimselerden alacağınız eğitime işaret eder.

Dünya dışına çıkmak; inatçı, değerli, yüksek bir şahıs olduğuna ve düşmanlarına karşı galip geleceğine işarettir. Başarı ve sevinç, zor işlerin üstesinden gelmeye delalet eder.

Rüyada Dünyanın Battığını Görmek

Rüyada dünyanın battığını görmek; dünyanın battığını gören kişinin, namuslu, helal süt emmiş, doğruluktan ve iyilikten ayrılmayan kişi olduğu yorumu yapılır. Kişi hem bu dünya hem de ahiret hayatı için güzel şeyler yapacaktır.

Ayrıca rüyada dünya görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada dünyanın sonunu görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

3 yorum

  1. Selamın Aleykum. Rüyada Mutfak masasında yemekte Annem ve kız kardesim ben Otururken Kulaklari sagir eden bir gök gürültüsüyle beraber sarsintı olmaya başlıyor bende sakin bir şekilde Annemin yüzüne bakıp Allah CC zanlımca dünyanın sonunu getirdi; Dedikten Sonra Kelimei Şahadet getiriyoruz ve karanliga gömülüyoruz..! Cok tesirinde kaldim.

  2. Rüyamda gökyüzünde uçan ucaklar havada infilak ediyordu, ayrıca bazı araçlar ve evlerde infilak ediyordu. Bu esnada ben olanları seyrediyordum. Ben ve ailem hiçbir zarar görmüyordu. Sadece şaşkınlıkla izledim. Ne anlama geldiğini merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir