DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Dünya Görmek

Rüyada dünya görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada dünya görmek; aslında gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin hayatının ve dünyasının tamamı ile açıklanır. Hayatın hoşluklarına, dertlerine, kederlerine, sevinç ve mutluluklarına ve kişinin de bütün bunlardan payına düşeni yaşayacağına tabir edilir. Kah mutlu, kah dertli günlerin yaşanacağına, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına delalet eder. Dünya görmek, rüya sahibinin, dünyadan gelip geçmesine ve yaşayacaklarına yorulur. Kadına, mal, mülk ve dünyalık şeylere sahip olmak ve onlardan istifade etmeye işarettir. İyi huylu bir zevceye veya dünyalık bir mala malik olmaya yorumlanır. Dünyayı terk ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin hanımını boşayacağına, dünyanın içindeki tüm canlıların öldüğünü ve kendinden başka kimsenin kalmadığını görmek, rüyayı gören kimsenin gözlerinin kör olma ihtimaline karşı dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Dünya görmek, hilelere, zorluğa ve söz verip sözünü tutmamaya delalet eder. Dünyanın döndüğünü görmek, bazı tabircilere göre de mal, mülk, servet, para ve kıymetli bir şeye sahip olmaya, dünya haritası görmek, gören kimse için bir kadına ve çocuğa işaret eder, bekar ise evlenir. Dünya haritasını kadın görmüş ise muradına erer, birini sever ve istediği gibi ilişkisi olur denilmiştir. Dünyayı görmek, itibar sahibi bir adama ve makam, mevki elde etmeye bekar için evlenmeye; mal, mülk, evlat ve hanım ile onlarla hayatının güzelliği ile yorumlanır.

Dünyanın döndüğünü görmek; işlerinin yoluna girmesine ve beklediği gibi güzel gelişmelerin meydana gelmesine yorumlanır. Uzaydan dünyanın döndüğünü görmek, ters giden her şeyin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Dünyayı Uzaydan Görmek

Rüyada dünyayı uzaydan görmek; istemediği bir işi yapmak zorunda olan kimseye, istemeden birini kırmaya delalet eder. Uzaydan dünyayı görmek, menfaat ve taşınmak ya da iş değişikliğine işaret eder.

Ayrıca rüyada dünyanın sonunu görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada dünya görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir