DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Burnunun Kanaması

Rüyada burnunun kanaması ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada burnunun kanaması; rüya sahibi burnundan kan geldiğini görür ise, mal kazanmaya tabir edilip, yorumlanır. Burnunun kanadığını gören kişinin parası, malı ve rızkı artacak demektir ama kişi rüyasında başkasının burnunun kanadığını görürse bu tam tersine maddi zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Burnunun ucunun yarıldığını görmek; burnunun ucunun yarıldığını veya kesildiğini görmek, iyi değildir. Nimetinin ve makamının kaybetmesine, elinden servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya para ve rızkının çıkmasına işarettir.

Burnunu kesik görmek; beş şeye işarettir: Kendi veya evladı için sünnet edilmek, değerinin ve rütbesinin düşürülmesi, çabuk ölüm, rezil edecek bir bela, evladının veya hanımının vefatı.

Ayrıca rüyada burun görmenin tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada burnunun kanaması ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda büyük bir evin icindeyim . Ev sözde aileme ait. Ve bir kaç arkadaşım da benimle hepimiz birlikte kalıcaz sözde . Bir anda benim burnum kanadi ve hastaneye gitmeliyim dedim buhafta. Neden arkadaşlaarım bizde kalıyor rüyamda anlamadım . Kalabalıktık. Kan gördügüö icin korktum uyandıgımda .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir