DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Boşanmak

Rüyada boşanmak ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada boşandığını görmek; bu rüya kimi zaman olumlu, kimi zaman olumsuz yorumlanmıştır. Bazı yorumculara göre hayırlı değildir, fırtınalı günlere, çatırdayan evliliklere, üzerinde kara bulutların dolaştığı ilişkilere delalet eder, rüya sahibini çok zor günler bekliyor demektir. Rüyasında boşandığını gören kişinin kafası allak bullak olacak ve bazı kararlar almakta zorlanacak demektir. Bir erkeğin rüyasında boşandığını görmesi sürpriz gelişmeler yaşayacağı ve hayırlı şeylerle karşılaşacağı anlamına gelir. Bu kişi büyük bir iş teklifi alacak ve bu iş kendisine uğur getirecek, arka arkaya başka teklifler de alacak demektir. Boşanma rüyası zenginliğe delalet eder veya bir rivayete göre işinden ya da sevdiği bir ortamdan ayrılır. Eşinden ve sevdiğinden ayrılmak, zengin olacağına ve iş değişikliği yapacağına delalet eder. Kocasını eşini terk eden kadın, sıkıntıya ve dara düşer istemeden bir yeri terkine delalet eder.

Boşanmak istemek; farklı şekillerde tabir edilir. Bir rüya tabirine göre kişinin para sıkıntısından kurtulmasına, diğer bir rüya tabirine göre de tam tersi şekilde para sıkıntısına düşerek çetin günler geçirmesine işaret ettiği yorumu yapılır.

Eşinden boşanmak; genellikle tersi ile yorumlanır. Yani bu rüyayı gören kişi, eğer evli ise eşi ile arasındaki muhabbet artar ve birbirilerine saygı sevgi çevresinde gelişen bir ilişkileri olur. Bu rüya bazen de ailevi huzursuzlukların habercisidir. Sizden kaynaklanmayan dışarıdan gelecek bir sorun yüzünden üzüleceğinize ve bu nedenle birtakım tartışmaların yaşanmasına işaret edebilmektedir. Eşinden boşanan kişi eğer evli değilse, kısa süre içerisinde evleneceğine ve evliliğinin ilk yıllarında birtakım problemler yaşayacağına delalet eder. Eşinden kavgalı gürültülü boşanan, eşine karşı bir hata yapar ve onun hakkına girecek hareketlerde bulunur. Eşinden boşandığını fakat aynı evde yaşamaya devam ettiğinizi görmeniz, bir günah işlediğinizin ve bu günahtan dolayı nikahınızın tehlikeye düştüğünün göstergesidir.

Eşinden üç talakla boşanmak; eşinden üç talakla boşanan kişi, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunur. Bu rüya eşinizden gizlediğiniz bir şeylerin olduğuna ve bu gizli olan şeylerin açığa çıkması sonucunda ailece zarar görebileceğinize işaret eder. Dinen boşanmak, gerçek hayatta işleyeceğiniz bir günahın habercisidir ve dikkatli olmanız gerektiğine dair bir uyarı mahiyetindedir.

Boşandığı eşi ile evlenmek

Boşandığı eşi ile evlenmek; eşinden boşanan ve onunla tekrar evlenen, kötü insanların kandırması sonucunda büyük hatalar işler ve bu hatalardan daha sonra dönerek tövbe eder. Bu rüya eşinizin ve ailenizin değerini bilip, doğru yoldan ayrılmamanız gerektiğini gösteren bir uyarıcıdır. Yoksa ileride çok üzülüp sıkıntı yaşayacağınıza ve pişmanlık içinde kıvranacağınıza delalet eder.

Rüyada boşanmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir