DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyada boncuk görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada boncuk görmek; rüyada görülen boncukların çok veya az olması, iyi ve kötü her hali bunlara nispet edilerek rüya sahibinin hal ve şanı ile rüyanın şekli ve tarzı nazarı dikkate alınarak tabir edilir. Genel anlamda güzel ve sevindirici olaylar yaşamaya, mutluluk verici haberler almaya ve rüya sahibinin tüm hayatını olumlu yönde değiştirecek teklifler almasına işaret eder. Boncuk gören kişi, sevdiği kişiden karşılık görür ve sağlıklı bir evliliğin sağlam temellerini atarak ciddi bir ilişkiye başlar. Aynı zamanda rüya sahibinin hayata bağlılığına ve taşıdığı yaşam sevincine yorulur. Boncuk görmek genel olarak iyiye ve güzele delalet ederken nadiren de olsa rüyanın niteliğine bağlı olarak dedikodu ve tatsız olaylar yaşamak şeklinde ifade edilebilir. Boncuk görmek bazen, rüya sahibi için can sıkıcı şeylerle karşılaşmaya, aksiliklerin üst üste gelmesine ve mutsuzluğa yorulur. Ayrıca rüya sahibinin dost sandığı gizli düşmanları olduğu yorumu yapılır.

Boncuk topladığını görmek; zahmetli ve eziyetli bir işin ardından emeğinin ve zahmetinin karşılığını almaya, eziyet ve sıkıntı veren şeylerden emin olmaya tabir edilir. Boncuk toplamak, kimileri için çalışkan bir kadına işaret eder.

Boncuk dizdiğini görmek; rüya sahibinin aklından ve kalbinden geçenler ile tabir edilir. Boncuk dizmek gelecekte umut ettiği şeylere kolaylıkla erişmeye ve sabrının sonunda selamete kavuşmaya delalet eder.

Boncuk takmak; hayata bağlılığa ve neşeli sevinçli kimseye işaret eder. Kimileri için ise bakımlı ve süslü alımlı bir kadına ve bekar kadın için evliliğe ve kısmete tabir edilir.

Nazar boncuğu görmek; şansa, kısmete, düşmanlarını bilmeye ve onlardan emin olmaya ve bazende korkularından kurtulmaya delalet eder. Nazar boncuğu erkek için çok çalışmaya, kadın içinse çevresi tarafından sevilmeye işarettir.

Boncuk kolye görmek; rüyayı gören kimse, bir ziyarete ya da bir topluluğa katılır ve bazen de bu rüya şanslı ve uğurlu elli, gönlü bol bir erkek ile tabir edilir. Boncuk kolye aldığını görmek, zengin bir erkek ile münasebetinin olmasına tabir edilir. Erkek için de giyimine kumaşına dikkat eden iyi giyimli bir bayana işaret eder.

Boncuk takı görmek; boncuk bir takı takan, iyi bir evlilik yapar. Boncuk bir takı görmek erkek için yeni bir iş, kadın içinse hayırlı bir geçime ve bazende seyahate çıkmaya işaret eder.

Rüyada boncuk görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Uyumadan önce vefat eden erkek arkadaşımı düşünürüm her gece bunu belirtmek istedim. Rüyamda her yerden boncuk topladigimi gördüm ve 6 tane kolye yapmak istiyordum boncuklardan ama boncuklar yetersizdi ve hepsi beyaz boncuktu. Bulduğum boncuklarla da kolye yapıyordum . Şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir