DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bostan Görmek

Rüyada bostan görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bostan görmek; rüya sahibinin kararlı ve tutarlı oluşuna işaret eder. Kişi istediğini iyi bildiği için hep başarılı ve mutlu olacak demektir. Tövbe ettiğini bir daha asla yapmayan, sözünün arkasında duran, iki eli kanda olsa bir defa yapacağım dediği bir işi yine de yerine getiren bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bostanım suladığını gören, hanımıyla bulunduğu cinsel beraberlikten ikisinin de mutlu olduğuna işarettir. Yaprakları dökülmüş ve sararmış bir bostana girdiğini gören kimseye hanımının akrabaları tarafından gelecek olan kötü bir haberden dolayı keder ve üzüntü yaşayacağına işarettir.

Bostan kazmak; maddi bir zenginliğe, hayırlı ve kolay geçime delalet eder, tüccar için yeni ürünler almaya ve yeni işler yapmaya yorumlanır. Bir ölünün bostanına girdiğini gören kimse, cennetlik olacağına işarettir.

Bostan sulamak; bir işe yatırım yapıp o işin bel kemiği olacağına ve o işi idare edip hayırlı bir şekilde yöneteceğine delalet eder. İşi olmayan için yeni bir işi olmasına tabir edilir.

Bostan ekmek; rüya sahibinin ekmeğinin de kazancının da helal olduğuna ve helal yollardan, alın teri, bilek gücü ile kazanılmasına işaret eder. Kişi, hak yolundan, ayrılmadan, inancını eksiltmeden ve ekmeğini lekelemeden rızkını çıkartıyor demektir. Çalışkan ve işleriyle alakadar bir kimseye tabir edilir, bazen de bostan ekmek, mal ve çoluk çocuğunun çoğalmasına tabir edilir.

Bostan bellemek; rüyayı görenin kendisine haksızlık edilmesine ve güvenilir bir kimsenin olmadığına işarettir. Ayrıca ilerisi için bir yatırım yapmaya delalet eder.

Rüyada bostan bahçesi görmek

Rüyada bostan bahçesi görmek; bostanı kurumuş görse, rüya gören kişinin eşini aldatacağına işarettir. Kimi yorumcuya göre ise, malın ve bereketin artmasına tabir olunur. Rüya sahibinin işinin, kısmetinin, nasibinin artmasına, bekarsa iyi bir evlilik yapmasına, evliyse mal ve çoluk çocuğunun çoğalmasına ve rızkın genişlemesine delalet eder.

Rüyada bostan görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir